OnePlus 9 Pro se odhaluje na dalších snímcích. Jak se vám líbí?

3× aktualizováno
OnePlus 9 Pro se odhaluje na dalších snímcích. Jak se vám líbí?
Fotografie: OnLeaks
  • Očekáváme nasazení chystaného procesoru Snapdragon 875
  • Nová řada OnePlus 9 by měla dorazit na začátku příštího roku

Aktualizováno 22. 11. 2020

@OnLeaks zveřejnil další rendery chystaného OnePlus 9 Pro. Největší změnu bude (oproti předchozí generaci) pravděpodobně představovat modul fotoaparátu.


Aktualizováno 16. 11. 2020

Nasazení procesoru Snapdragonu 875 u chystaného OnePlus 9 potvrzuje i nejnovější únik skrze Geekbench. Výsledek odhalil také nasazení 8GB operační paměti, avšak zde je pravděpodobné, že bude k dispozici více verzí, například i se štědřejší porcí RAM.

OnePlus 9

Aktualizováno 15. 11. 2020

Před pár týdny na internetu začala kolovat informace o tom, že chystaný OnePlus 9 je připravován pod pracovním označením „Lemonade“. Nyní se díky 91Mobiles ve spolupráci s OnLeaks můžete podívat na první rendery. Na obrázku lze spatřit poměrně velký modul fotoaparátu a (pravděpodobně) plochý displej s malým průstřelem v levém horním rohu. Anonymní zdroje 91Mobiles zároveň uvádějí, že bychom se měli dočkat 120Hz obnovovací frekvence displeje, jinde však zaznívají zmínky dokonce o 144Hz frekvenci.

OnePlus 9

Původní informace z 21. 10. 2020

Uživatel Twitteru @MaxJmb na svém profilu odhalil kódové označení budoucí řady OnePlus 9, která by měla dorazit někdy na začátku příštího roku. OnePlus 9 s přezdívkou „Lemonade“ bude s největší pravděpodobností vybaven procesorem Snapdragon 875 a podle našeho názoru přinejmenším 120Hz OLED panelem. Více informací k chytané řadě bohužel prozatím nemáme.


Diskuze ke článku
Lukas Klima
Lukas Klima
Zase děravý displej...
Fancikes Ciprys
Fancikes Ciprys
Pecka, těšim se!
Martin Jeřábek
Martin Jeřábek
Vypadá čím dál tím víc jako mix Apple a Samsung :D
P M
P M
Mam zkusenosti z oneplus7pro a sony xperia 1 a bohuzel ten fotak na boku neni dokonale.Pri foceni horizontalne ok ale pri vertikalnim foceni clovek hodne casto si prekazi prstama a to nasere.Ideal zadni fotak je uprostred ,tak jak ma oneplus7pro.Z drtive vetsiny neprekazi.Jine reseni uz bych nechtel

A ta dira vlevo nahore je nejlepsi misto kde je to nejmin prekazi a taky clovek si toho nejmene vsima.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze