Klávesnice Logitech pro iPady nabídnou touchpad a stojí polovinu ceny Magic Keyboard

1
Klávesnice Logitech pro iPady nabídnou touchpad a stojí polovinu ceny Magic Keyboard
Fotografie: logitech.com
  • Logitech Slim Folio Pro (bez touchpadu) vyjde přibližně na 3 299 až 3 859 korun
  • Klávesnice Logitech Combo Touch s touchpadem stojí polovinu ceny Magic Keyboard
  • K dispozici je také myš Logitech Pebble i345 s cenovkou nepřesahující tisíc korun

Největší zajímavostí nové klávesnice Magic Keyboard, která je kompatibilní (pouze) s iPadem Pro (2018) a iPadem Pro (2020), je bezpochyby integrovaný touchpad, jenž ocení nejeden uživatel. Potenciální zájemce však může odradit pro Apple typicky vysoká cena, která je srovnatelná s cenou základního 10,2" iPadu. Pokud tak hledáte variantu kompatibilní s klasickým iPadem, iPadem Air (2019) i 10,5" iPadem Pro z roku 2017, můžete sáhnout po variantě od firmy Logitech. Nespornou výhodou této klávesnice, která má rovněž touchpad, je cena, neboť stojí přibližně polovinu toho, co Magic Keyboard. A co klávesnice od Logitechu umí?

Klávesnice poslouží také jako stojánek, díky kterému lze iPad používat v náklonu mezi 20 a 60 stupni. Na rozdíl od Magic Keyboard, která obsahuje jeden USB-C konektor navíc, klávesnice od Logitechu konektivitu nijak nerozšiřuje. Výrobce si za klávesnici naúčtuje 150 amerických dolarů (přibližně 4,5 tisíce korun i s DPH) a na trh se dostane v květnu letošního roku.

Logitech má zajímavou alternativu i pro majitele 11" iPadu Pro (modelů z roku 2018 a 2020) i 12,9" iPadu Pro (rovněž modelů z roku 2018 a 2020). Logitech Slim Folio Pro na rozdíl od Logitech Combo Touch nedisponuje touchpadem, stále se však jedná o klávesnici s podsvícením a nůžkovým mechanismem. Logitech Slim Folio Pro stojí 3 299 korun u 11" varianty, respektive 3 859 korun u 12,9" verze. Touchpad lze částečně nahradit myší Logitech Pebble i345, která je kompatibilní se všemi iPady a stojí 30 dolarů, tedy přibližně 900 korun i s daní.

Logitech Slim Folio Pro
Související články
Diskuze ke článku
End
A přitom od logitech je lepší než od hlavního výrobce :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze