K nákupu Samsungu Galaxy S10(+) můžete nově získat hodinky Watch Active zdarma

2
K nákupu Samsungu Galaxy S10(+) můžete nově získat hodinky Watch Active zdarma
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Akce platí od 16. září do 6. října
  • Zájemci mohou rovněž získat až 2 000 Kč za nákup telefonů řady Galaxy A

Společnost Samsung dnes, 16. září, spouští dvě akce pro všechny zájemce o smartphony z řady Galaxy S a Galaxy A, a také o hodinky Galaxy Watch. Obě dvě níže uvedené akce trvají od 16. září do 6. října.

Tři týdny ve znamení Samsungu

První akce probíhá v internetovém obchodě a ve značkových prodejnách Samsung. Pokud si zájemce zakoupí jeden z modelů Galaxy S10+ nebo Galaxy S10 dostane sportovní hodinky Galaxy Watch Active v černé barvě zcela zdarma.

Samsung

Navíc všichni, kteří využijí této akce a zakoupí si jeden z modelů řady Galaxy S10, získají jako bonus službu YouTube Premium na čtyři měsíce zdarma.

Až 2 000 Kč zpět za koupi smartphonu Galaxy A nebo hodinek Galaxy Watch

V rámci druhé akce mohou zákazníci získat až 2 000 Kč zpět za nákup telefonů řady Galaxy A nebo hodinek u vybraných partnerů Samsung. Akce se vztahuje na smartphone Samsung Galaxy A20e. Jelikož se akce vztahuje až na dva produkty, mohou si zájemci k telefonu pořídit i hodinky Galaxy Watch 46 mm i 42 mm nebo Galaxy Watch Active a získat za ně dalších 1 000 Kč zpět.

Samsung

Cashback lze získat prostřednictvím jednoduché registrace na www.samsung-bonus.eu do 14 dní od nákupu, zaslat čitelnou kopii účtenky spolu s fotografií čísla IMEI a vyplnit všechny potřebné údaje. Akce platí v období od 16. září do 6. října 2019.

Akce je k dispozici i u prodejce Mobil Pohotovost. Konkrétně se jedná o slevu na zařízení:

Související články