Huawei v Praze otevřel první Experience Store. Byli jsme u toho

Huawei v Praze otevřel první Experience Store. Byli jsme u toho
8
  • Slavnostní otevření zbrusu nové vlajkové prodejny společnosti Huawei se uskutečnilo v OC Centrum Chodov v Praze
  • Součástí prodejny je relax zóna s LED obrazovkami a dobíjecími stanicemi a k vyzkoušení je kompletní sortiment produktů Huawei určených pro Českou republiku
  • Součástí akce byly velké slevy na smartphony, jako je například Huawei P20 Pro, nova 3 a nova 3i

Aktualizováno 1. 4. 2019

Slavnostního otevření jsme zúčastnili a přinášíme vám video, které zachycuje, jak akce vypadala.

Huawei v Praze otevřel Experience Store. Vstupte s námi

Aktualizováno 29. 3. 2019

Největším lákadlem by podle zpráv od Huawei měla být možnost pořídit si při oslavě otevření obchodu vybrané modely za téměř o polovinu nižší ceny. Nabídka je limitovaná maximálním počtem přístrojů a každý zákazník si může pořídit pouze jeden kus. Například špičkový fotomobil P20 Pro standardně prodávaný za téměř 17 tisíc korun bude dostupný jen za 9 999 Kč. Na příchozí již čeká 30 přístrojů. Sleva se ale dotkne i bestsellerů střední třídy – Huawei nova 3 se stávající cenovkou 8 999 Kč si celkem 120 zájemců pořídí za 4 999 Kč. Dalších 60 kusů modelu nova 3i je připraveno pro fanoušky Huawei za pouhých 3 999 Kč, přičemž zákazník uspoří oproti doporučené maloobchodní ceně celkem 3 tisíce korun.

Prvních 150 klientů, kteří nakoupí zboží v hodnotě přesahující 9 999 Kč, navíc získá unikátní VIP kartu Huawei. Díky ní mohou držitelé karty využívat zajímavé výhody. Každý VIP člen získá 10% slevu na nezáruční opravy, 15% slevu na veškeré příslušenství a v případě reklamace se reklamační doba zkracuje na pouhých 5 dnů. V případě přesáhnutí termínu získává zákazník okamžitě nové zařízení.

Původní zpráva z 21. 3. 2019

Na více než 200 metrech čtverečních bude pro příchozí připraven unikátní prostor zajímavý svým designem i pojetím. Ústředním bodem přímo v centru místa bude relax zóna s rozsáhlou stěnou s LED obrazovkami a dobíjecími stanicemi. Na tomto místě se také budou konat různé užitečné workshopy pro zákazníky.

Plánujeme pořádat úvodní školení, jak používat chytrý telefon, což často ocení především senioři, ale tato zaškolení bývají zajímavé i pro širokou veřejnost. Pro nadšence do fotografie chystáme kurzy focení smartphonem nebo inspirativní setkání s profesionálními fotografy,“ říká PR manažerka Huawei Gabriela Löbel.

V prodejně bude k dostání kompletní sortiment produktů Huawei určených pro Českou republiku. K zakoupení bude vše od smartphonů přes nejnovější notebooky až po doplňkové komponenty, jako například sluchátka apod. Většina produktů bude vystavena, aby si návštěvníci veškeré přístroje mohli sami otestovat.

Součástí prodejny bude i servis, včetně vlastního zázemí. Některé opravy tak budou zajištěné dokonce do jedné hodiny od přinesení přístroje. Servis poskytne záruční i pozáruční opravy, technické poradenství a konzultace.

V prodejně v OC Centrum Chodov bude také foto studio, ve kterém si návštěvníci mohou vytvořit portrétní fotografii a následně si ji vytisknou přímo v prodejně. K slavnostnímu otevření dojde v sobotu 30. března od jedenácti hodin dopoledne.

tisková zpráva
Diskuze ke článku
Carda
Zvláštní tady se haldí jak je Huawei nebezpečný atd. A už se tu bude otvírat obchod? Tak o co jde sakra :D Babiš a spol. říkají samé hovna o Huahej a otvírá se tu obchod?
Vojta Vilímec
Vojta Vilímec
Huawei nechci, ale jestli tam bude ta holka z fotky, tak se tam rád zastavím :-)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze