Huawei připravil až 50% slevy. Sledujte přenos, nakupujte a vyhrajte MateBook X Pro

Huawei připravil až 50% slevy. Sledujte přenos, nakupujte a vyhrajte MateBook X Pro
Fotografie: Huawei

Blíží se Den Matek. Společnost Huawei při této příležitosti připravila speciální nabídku v rámci živého vysílání Live Sales. Pořiďte své mámě špičková sluchátka FreeBuds Pro za dosud nejnižší cenu 2 999 Kč. Jistě potěší i zlevněné chytré dámské hodinky WATCH GT 2 ve zlatém provedení. Během akce bude možné za velmi výhodné ceny nakoupit celou řadu dárků nejen pro všechny maminky. Nepropásněte slevy až 50 % a možnost vyhrát špičkový notebook MateBook X Pro za pouhou jednu korunu.

Ve středu 5.5. v šest hodin večer (18:00) odstartuje v Česku první přímý přenos společnosti Huawei v rámci oslav svátku Dne matek. Slevy dosahující až 50 % budou moci fanoušci značky získat průběžně během celého živého vysílání, které poběží na oficiální facebookové stránce společnosti Huawei Mobile. Společnost Huawei se postará o to, aby veškeré zakoupené zboží v rámci této speciální akce doputovalo ke svým příjemcům ještě před samotným Dnem matek. Při objednávce nad 999 Kč je doprava samozřejmě zdarma.

Huawei MateBook X Pro

Mezi nejzajímavější nabídky se zcela jistě zařadí chytré hodinky WATCH GT 2 v dámském i pánském provedení. Zlevněny budou v rámci Live Sales o celých 46 % (dámské), respektive 45 % (pánské). Za polovinu původní ceny bude k mání také praktický domácí router AX3 Dual-core, který snese i výrazně zvýšenou zátěž v době, kterou právě procházíme. Chybět nebude ani aktuální novinka HUAWEI Band 6 a za dosud nejnižší cenu bude k mání nejvyšší model bezdrátových sluchátek typu true wireless (TWS) FreeBuds Pro.

Pro ty, kdo budou podobnou akci společnosti Huawei sledovat poprvé, připomeňme, že před samotným nákupem je dobré se na e-shopu HUAWEI STORE zaregistrovat. Tak budete moci využít veškeré výhodné nabídky na e-shopu i v budoucnosti.

Hlavním lákadlem středeční akce budou bezpochyby dámské hodinky WATCH GT 2 v barvě Rose Golds kovovým řemínkem. Jejich cena klesla na neuvěřitelných 3 199 Kč (běžná cena 5 899 Kč). To je o 46 % méně než v běžném prodeji. Hodinky přitom nedávno dostaly novou aktualizaci, která ještě dále vylepšuje jejich kompatibilitu i se systémem iOS a přidává další užitečné funkce.

Huawei - Den matek

Hodinky nejen pohlídají kvalitu spánku, srdeční tep a každodenní sportovní výkony, ale dokážou upozornit na příliš nízkou hladinu kyslíku v krvi SpO2, disponují menstruačním kalendářem a varují před velmi špatným počasím. Pokud se hodinky chystáte propojit například s telefony se systémem iOS, pak vězte, že ani zde nepřijdete o možnost vybírat si ze stovek funkčně i graficky různých variant ciferníků pro nejrůznější účely.

Stejné funkce jako dámská edice nabízí i pánské WATCH GT 2, které zlevnily o 45 % na 2 699 Kč (běžná cena 4 899 Kč). Nejlevnějšími, ale funkčně zcela plnohodnotnými hodinkami v rámci přenosu, budou WATCH FIT. V nabídce je najdete za 1 499 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Se svými 21 gramy hmotnosti a úzkým designem se hodí i na to neútlejší dámské zápěstí. Podobně jako modely řady WATCH GT 2 nabízí kompletní sadu nástrojů na monitorování zdraví a sledování pokroku v téměř jakémkoliv sportu. Nechybí GPS, měření SpO2 na vyžádání, snímač tepu, monitoring stresu a spánku atd. Za zmínku stojí i výdrž hodinek, která čítá plných 10 dní.

Řadou testů po celém světě oceněná špičková TWS sluchátka FreeBuds Pro společnost Huawei speciálně při příležitosti Dne matek zlevnila o 32 % a jejich cena tak poprvé klesla pod magickou hranici 3 000 Kč. Během akce je koupíte za 2 999 Kč (běžná cena je přitom 4 399 Kč.). Sluchátka přitom vynikají nejen špičkovou kvalitou reprodukce, ale i inteligentním a velmi účinným systémem pro automatické potlačení hluku okolí (ANC). V prodeji budou za 1 799 Kč i nejnovější sluchátka FreeBuds 4i s výdrží až 22 hodin.

Live Sales nabídne také příležitost pro dovybavení domácí kanceláře nebo dětského pokoje. Nový monitor HUAWEI Displej 23.8“ bude k dostání za 3 199 Kč (Běžná cena 3 599 Kč). Největší slevy se pak dočkal domácí router HUAWEI AX3 (dual core), který z původních 1 799 Kč zlevní na 899 Kč. V celodenní nabídce na stránkách HUAWEI STORE pak kromě zmíněných produktů najdete i další výrobky za výhodné ceny.

Huawei - Den matek

A to zdaleka není vše. Během večera moderátoři vyhlásí několik soutěží o velmi zajímavé ceny. Tou hlavní bude nejvyšší model z řady notebooků MateBook X Pro, který běžně stojí 37 999 Kč. Lehounký notebook s procesorem i5 desáté generace, 512GB SSD diskem a 14palcovým dotykovým LTPS displejem s ultravysokým rozlišením získá jeden šťastný výherce za pouhou jednu korunu.

Přímý přenos Live Sales se divákům rozhodně vyplatí pozorně sledovat celý, protože jednotlivé slevy budou vyhlašovány a na e-shopu zpřístupňovány postupně. Moderátoři také budou během vysílání klást speciální bonusové otázky a ti, kdo na ně správně odpoví, mohou získat hodnotné ceny. Podrobnosti o aktuálních slevách a nabídkách se během večera vždy v pravý okamžik objeví i v textové formě v komentářích pod přenosem.

Akce Huawei LIVE SALES ke Dni matek začíná ve středu 5. května v 18:00 přímým přenosem na oficiálním facebookovém účtu společnosti Huawei Mobile.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Každý zákazník si může během Live Sales v rámci jedné objednávky zakoupit maximálně tři kusy od jednoho výrobku. Nabídky v rámci akce uvedené během přímého přenosu Live Sales a na stránkách HUAWEI STORE platí do 23:59 téhož dne (tj. do půlnoci 5.5.). Počet kusů nabízených výrobků je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“. Přesné informace, stejně jako pravidla doprovodné soutěže, najdete na speciálních stránkách HUAWEI STORE. Vítězové soutěží budou vyhlášeni a kontaktováni následující den po ukončení přímého přenosu.

Související články