Hlasujte v anketě Smart Banka 2022 pro nejlepší bankovní aplikaci a vyhrajte Honor 70

Hlasujte v anketě Smart Banka 2022 pro nejlepší bankovní aplikaci a vyhrajte Honor 70
Fotografie: 24net s.r.o.
  • Vydavatelství 24net s.r.o., které stojí za portály mobilenet.cz a fZone.cz, odstartovalo anketu Smart Banka 2022
  • Hlasovat můžete o nejlepší bankovní aplikaci v České republice
  • Jeden účastník získá výhru partnera akce Honor, konkrétně model 70

Vydavatelství 24net s.r.o., které stojí za portály mobilenet.cz a fZone.cz, odstartovalo anketu Smart Banka 2022, ve které můžete hlasovat o nejlepší bankovní aplikaci v České republice. Hlasování probíhá od 21. 11. 2022 do 21. 12. 2022, v České republice jde o první ročník ankety.


Ocenění získá nejen banka s nejvyšším počtem hlasů, ale také jeden z účastníků ankety. Díky partneru akce, společnosti Honor, se můžete těšit i na výhru v podobě modelu 70. Ten zaujme designem, ale také výbavou, která uspokojí i náročné.

Jak hlasovat?

Je to jednoduché, stačí zavítat na stránky ankety a hlasovat. Mezi nominovanými smart bankovními aplikacemi pro chytrá zařízení jsou:

Nejlepší banky si odnesou ocenění „Smart Banka 2022“, kterým mohou prokazovat kvalitu svého mobilního bankovnictví. Oceněny budou banky, jejichž aplikace se umístí na prvních třech místech. Navíc bude udělena speciální „Cena sympatie“.

Ocenění si odnese také jeden hlasující, kterého vylosujeme po ukončení ankety. Vítěz se budu moci těšit na stylový Honor 70. Právě Honor je partnerem letošního ročníku Smart Banka 2022. Detailní podmínky ankety naleznete přímo na webu Smart Banka 2022. Pravidla soutěží serveru 24net s.r.o. naleznete zde. Neváhejte a zapojte se do hlasování kliknutím na tlačítko níže.


Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články