mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Gmail pro Android bude podporovat formátování textu

autor:
, vydáno:

Google opět aktualizuje aplikaci Gmail a tentokrát se změny odehrají ve formátování textu. Mimo toho přichází i s rychlejším odpovídáním na pozvánky v mailu bez nutnosti otevírat samostatnou aplikaci kalendáře. Aktualizace bychom se měli dočkat každým dnem.

Aktualizace, která se každým dnem objeví pro aplikaci Gmail od Googlu nově umožní uživatelům formátovat text tak, jako v klasickém webovém prostředí. K dispozici tedy bude tučné písmo, kurzíva, možnost změnit barvu písma či jeho podtržení.

Gmail Gmail

Spolu se s touto novou funkcionalitou přibyla i možnost jednoduššího dopovídání na pozvánky bez nutnosti otevírat samostatnou aplikaci. Aktualizace by měla být dostupná v nejbližších dnech pro všechny uživatele aplikace Gmail pro operační systém Android.

Stáhnout Gmail

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)

Zdroje: androidcentral.com, gmailblog.blogspot.cz

Tagy článku: , , ,

Související články

Gmail pro Android projde aktualizací: co bude nového? | vydáno
19
Informace z mailu rovnou do Kalendáře i pro uživatele Google Apps | vydáno
1
Aktualizace Gmailu pro Android: podpora Exchange pro všechny | vydáno
18

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Gmail od google je jedna z prvych veci ktoru po roote vyhadzujem z fonu.To neni mail ale parodia. Myslim ze K9,MailDroid Pro a hlavne Aqua mail su trochu ina liga. Hrmot
Pekne, ze dozenou svoji aplikaci i na androidu, kdyz na windows mobile je to pro gmail uz davno standardem:) WM maji spoustu skvelych veci, ktere jak vidno konkurence smele kopiruje ...... skoda, ze se ale na to nikdo nepodival z hlediska uzivatele WP, aby dodelali zcela krucialni boty, ktere na WM chybi .... ANO
Nie že by som to extra potreboval,ale môj mail klient na Samsungu to umožňoval už sakra dávno... Chápem že na telefóne je lepšie keď je klient jednoduchší ako na veľkej obrazovke, ale doba je inde a aj telefóny už dávno majú na to aby tam takéto funkcie boli. Dano
No, konečně dobrá zpráva.. Tahle zásadní funkce tam měla být už dávno. Ale lepší pozdě než nikdy.. Josef

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 4 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

FreeBox: nebezpečně ozbrojený vrtulník a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Pojďme společně přivítat blížící se víkend se čtveřicí zajímavých her zdarma. Na své si dnes přijdou téměř všichni. V úvodu si ukážeme parádní akční hru s vrtulníkem v hlavní roli. Ze světa technických vymožeností se přesuneme do divočiny a pokusíme se zapadnout do smečky vlků. Nakonec ještě zažijeme volnost ptáků a okusíme neúspěch.
1GLOSA: Něco je ve vzduchu
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Nejspíše jste si toho také všimli. I mainstreamová média se začala zajímat o to, proč máme tak drahá mobilní data. Do věci se vložili politici a všechno navíc rezonuje s plánovaným „rušením roamingu“ v Evropské unii. A malé náznaky ukazují, že tento soustředěný tlak možná něco spouští – nebo je to jen bouře ve sklenici vody, která brzy přejde?