Čínská herečka vypustila do světa selfies z Huawei nova 5i Pro (Mate 30 Lite)

6
Čínská herečka vypustila do světa selfies z Huawei nova 5i Pro (Mate 30 Lite)
  • Čelní kamerka by měla podávat velmi dobré výsledky i za horšího světla
  • Uvnitř smartphonu tiká čipset Kirin 810 se 6/8 GB operační paměti

Podle mnohých je představení smartphonu Huawei Mate 30 Lite (rovněž označovaného jako nova 5i Pro) na dosah, což mají potvrzovat i nedávno zveřejněné fotografie z Weibo profilu čínské herečky Guan Xiaotong.

O kvalitě pořízených selfie snímků si bohužel nemůžeme udělat příliš vypovídající obrázek kvůli kompresi, která je běžná při nahrávání fotografií na sociální síť Weibo. I tak ovšem můžeme takřka s jistotou říct, že pořizování snímků v šeru či za horšího osvětlení bude pravděpodobně jednou ze silných stránek chystaného telefonu. Údajná 32megapixelová selfie kamerka by tak měla po sloučení čtyř pixelů do jednoho nabídnout výsledné detailní 8megaixelové snímky. Na zadní straně pak najdeme hned čtyři senzory, mezi kterými nebude chybět 48megapixelový hlavní snímač, 8megapixelový ultraširokoúhlý senzor a dvě dvoumegapixelové pomocné kamerky.

Uvnitř telefonu by se měl nacházet nejnovější čipset od Huawei s označením Kirin 810. Telefon bude nabízen se 6 až 8GB operační paměti v kombinaci s 256GB úložištěm. Za zmínku stojí rovněž přítomnost 20W nabíjení.

Diskuze ke článku
Carda
No aspoň ta slečna vypadá lépe jak ten samotný mobil :D
Pesedm
To je herečka?
Teda na 21 nevypadá, ale jak xnáctiletá ze skateparku :)
Lukáš
Já jsem zrovna dneska potkal člověka který ho testoval
Petarda
Slečna má ráda nudle. Pozval bych ji na misku Bukkake Udon Noodles.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze