Ball vs. Zombies: originální masakr zombíků v nové české hře

2

Máte rádi hry se zombies? Pak rozhodně vyzkoušejte novou hru Ball vs. Zombies, která je dostupná jak pro Android, tak i platformu iOS. Je zajímavá nejen tím, že pochází od českých autorů, ale i velmi netradičním způsobem, kterým budete zombíky likvidovat.

Na App Store a Google Play se objevila nová hra od českých vývojářů Playito. Podle názvu si možná myslíte, že jde jen o jeden z mnoha klonů tower defense hry Plants vs. Zombies, ovšem realita je zcela jiná. I zde sice likvidujete zombies, ovšem zcela jiným způsobem, který je o mnoho zábavnější.

Hlavním destrukčním prvkem, kterým budete zombies doslova masakrovat je těžká koule, nakláněním telefonu či tabletu s ní pohybujete po hrací ploše. Hrací plocha je jakási aréna, ze které koule nemůže vypadnout, do této arény přicházejí v pravidelných vlnách zombíci. Ti se snaží dostat k červenému srdci, pokud se jim to podaří, seberou vám život. Jakmile vám už žádný život nezbývá, tak končíte. Arény jsou v iOS i Android verzi tři, snad se časem dočkáme v rámci aktualizace i nějakých dalších, určitě by nebyl ani špatný nějaký editor kde byste si vytvořili úrovně vlastní a sdíleli je s ostatními.

Ball vs. Zombies je do jisté míry i multiplatformní hra, u každé úrovně je totiž poznamenáno nejlepší dosažené skóre pro Android a iOS. Zpestřením je ale to, že každá z úrovní má vždy nějaký bonus pro jednu platformu. Například u první úrovně mají Android hráči o dva životy navíc, u druhé úrovně tuto výhodu mají naopak iOS hráči.

Hra neobsahuje žádné in-game nákupy, ale na druhou stranu není zdarma. Stojí jeden dolar, což je výborná cena, určitě nebudete těchto utracených peněz litovat.

Stáhnout Ball vs. Zombies

Google Play App Store

Související články