Apple představil oficiální Lightning dock pro iPhone 6 a 6 Plus

4

Je tomu zhruba tři čtvrtě roku, co Apple oficiálně představil modely iPhone 6 a iPhone 6 Plus, až nyní však začíná nabízet vlastní a oficiální Lightning dock kompatibilní s oběma modely. Společnost zároveň postupně vyřadí ze své nabídky stávající nabídku docků. Cenu novinky nastavila na necelých 1 200 Kč. Dock je dostupný počínaje dnešním dnem.

Apple Lightning dock
Oficiální Lightning dock pro iPhone 6 a 6 Plus

Apple dnes představil kromě aktualizovaného 15palcového MacBooku Pro s Force Touch trackpadem a nižší verze iMacu Retina také jedno zajímavé příslušenství určené speciálně pro mobilní telefony Apple iPhone 6 a 6 Plus. Jedná se o univerzální a oficiální Lightning dock, který se v nabídce objevuje zhruba po 3/4 roku od oficiální premiéry obou modelů.

Oficiální Lightning dock pro iPhone 6 a 6 Plus

Není potřeba spekulovat nad tím, proč Apple začal toto příslušenství nabízet až nyní, každopádně z nabídky postupně zmizí všechny alternativy a oficiální dock tak bude tím jediným. Výhodou docku je lepší přístupnost k TouchID. Stejně tak bude snazší telefon umístit i v obalu, a to díky vyvýšenině pod konektorem. A cena? 1 190 Kč, dostupný je počínaje dnešním dnem v on-line Apple Storu.

Zdroje: store.apple.com

Související články
Diskuze ke článku
imba
Hmm tak to je fakt brzo když už jsou to vykopávky
Milan Kutaj
Milan Kutaj
Stupídnejšie už ten dock ani vymyslieť nemohli. Stačí malá nešikovnosť a je po konektore.
blue.sun
Tak ať odstraní... chytrý člověk si najde lepší jinde a za lepší cenu...
R1S0
lol, to ako cela hracka za tisic eur bude opreta o ten konektor? :D
skvele :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze