Apple Pay Cash vám umožní posílat peníze přes iMessage

Apple Pay Cash vám umožní posílat peníze přes iMessage
1
  • Služba je dostupná zatím pouze v USA
  • Objevila se v nové betě iOS 11.2

S novou veřejnou betaverzí iOS 11.2. přibyla do jablečného systému zásadní novinka. Jedná se o Apple Pay Cash, což je služba, kterou nám Apple představil letos na WWDC a umožňuje posílat peníze skrz iMesssage až do výše 3 000 dolarů.

apple pay cash

Nás se ale bohužel jakožto obyvatelů ČR tato zpráva až tolik netýká. Služba je totiž dostupná zatím pouze v USA. Co se týče podpory iOS zařízení, funguje na iPhonu 6 a novějších, iPadu Pro, iPadu 5. generace, iPadu mini 3 a novějším, iPadu Air 2 a také všech generacích Apple Watch.

Službu nemusíte nijak aktivovat a pokud žijete v USA, její ikonka se vám objeví v samotném iMessage. Po rozkliknutí stačí jen zadat částku, kterou chcete poslat, případně o ní požádat, a vše potvrdit.

Zdroj: gsmarena.com, apple.com

Diskuze ke článku
Hiden
To jsou stejně šašci. Oni před x měsíci slavnostně představí funkci která bude v novém ios11, ale zapoměli už dodat, že v ios11 nebude od začátku, ale že to zase nějaký měsíc potrvá. Nedivil bych se, kdyby to šlo jen na nejnovějších iphonech, ja je tomu zvykem. A co bugy v ios, které jsou tam od vydání, výdrž telefonu mi klesla o dobrou třetinu... tohle je ta slavná podpora? Nestačím se divit jak dokáže tato příkladná podpora znehodnotit rok starý ip7.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze