mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Acer A200 už má Android 4.0. Modely A100 a A500 si počkají

autor:
, vydáno:

Acer konečně oficiálně oznámil příchod nejnovější verze operačního systému Android Ice Cream Sandwich na tablet Iconia Tab A200, kterou si mohou v USA aktualizovat už nyní. Do konce týdne se má update rozšířit i dál, navíc se chystá jeho příchod také na další dva tablety výrobce, modely A100 a A500.

srovnání cen
Acer Iconia Tab A500

Iconia Tab A200 patří mezi jedny z cenově nejdostupnější tabletů výrobce a je tedy příjemné, že se aktualizace dostala jako první právě na něj. Tablet, který v sobě schovává např. procesor Tegra 2 s taktem 1 GHz, desetipalcový displej či systém Android 3.2 Honeycomb navíc nebude mít jen základní verzi ICS. Acer se totiž postaral o své vlastní dodatky.

Acer Iconia Tab A200 Acer Iconia Tab A100 Acer Iconia Tab A500

Zleva Iconia Tab A200, A100 a A500.

Kromě obecně rychlejšího a svižnějšího zážitku při ovládání se tak uživatelé mohou těšit například na nastavitelné zkratky aplikací zamknuté obrazovky, vylepšený widget pro počasí a návrat rozšíření Acer Ring, které v sobě kombinuje rychlý přístup k sociálním sítím, aplikacím, webovým záložkám a dalším vychytávkám skrze originální nastavitelný kruh se zástupci, který lze vyvolat kdekoliv v prostředí tabletu nebo v případě zamčené obrazovky. Stejných vylepšení se dočkají také tablety A100 a A500, které budou na Android 4.0 aktualizovány v dubnu.

Zdroje: slashgear.com, m.androidcentral.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Recenze Acer Iconia Tab A100: malý a chudý Droid | vydáno
32
Acer Iconia Tab A200: pohledný tablet s Androidem ICS | vydáno
1
Video srovnání: Acer Iconia Tab A500 vs. Samsung Galaxy Tab 10.1 | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Zajímavé, to bylo řečí o první aktualizaci na TF101 (asus tranformer) a kde nic tu nic a ostatní v tichosti vypouštějí aktualizace a nehledají výmluvy jako ASUS. Ig

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

GadgetMix: speciální CES edice z Las Vegas (2. díl)
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V druhém díle speciální edice našeho seriálu jsme si pro vás připravili další zajímavé gadgety, které nás zaujaly na letošním ročníku veletrhu CES v Las Vegas. Se zajímavým zařízením od Lima Technology vytvoříte osobní cloud pouhým zapojením kabelů. Pouzdro ZEE Core Smart Case pak přidá vašemu zařízení paměť, energii i více světla.
recenzeRecenze hry Angry Birds Blast: stále naštvaní a v novém žánru
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Naštvaní ptáci mají vlastní film a vedle původní série vychází i spousta menších her, které se snaží prosadit v jiných žánrech. Jednou to jsou závody, jindy třeba tahové RPG. A dnes se Červeňák s kamarády podívá do rychlé arkády, která vychází z žánru spoj-tři. Očekávat však můžete perfektní zpracování, hezkou grafiku i humorné animace.