mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Acer A200 už má Android 4.0. Modely A100 a A500 si počkají

autor:
, vydáno:

Acer konečně oficiálně oznámil příchod nejnovější verze operačního systému Android Ice Cream Sandwich na tablet Iconia Tab A200, kterou si mohou v USA aktualizovat už nyní. Do konce týdne se má update rozšířit i dál, navíc se chystá jeho příchod také na další dva tablety výrobce, modely A100 a A500.

srovnání cen
Acer Iconia Tab A500

Iconia Tab A200 patří mezi jedny z cenově nejdostupnější tabletů výrobce a je tedy příjemné, že se aktualizace dostala jako první právě na něj. Tablet, který v sobě schovává např. procesor Tegra 2 s taktem 1 GHz, desetipalcový displej či systém Android 3.2 Honeycomb navíc nebude mít jen základní verzi ICS. Acer se totiž postaral o své vlastní dodatky.

Acer Iconia Tab A200 Acer Iconia Tab A100 Acer Iconia Tab A500

Zleva Iconia Tab A200, A100 a A500.

Kromě obecně rychlejšího a svižnějšího zážitku při ovládání se tak uživatelé mohou těšit například na nastavitelné zkratky aplikací zamknuté obrazovky, vylepšený widget pro počasí a návrat rozšíření Acer Ring, které v sobě kombinuje rychlý přístup k sociálním sítím, aplikacím, webovým záložkám a dalším vychytávkám skrze originální nastavitelný kruh se zástupci, který lze vyvolat kdekoliv v prostředí tabletu nebo v případě zamčené obrazovky. Stejných vylepšení se dočkají také tablety A100 a A500, které budou na Android 4.0 aktualizovány v dubnu.

Zdroje: slashgear.com, m.androidcentral.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Recenze Acer Iconia Tab A100: malý a chudý Droid | vydáno
32
Acer Iconia Tab A200: pohledný tablet s Androidem ICS | vydáno
1
Video srovnání: Acer Iconia Tab A500 vs. Samsung Galaxy Tab 10.1 | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Zajímavé, to bylo řečí o první aktualizaci na TF101 (asus tranformer) a kde nic tu nic a ostatní v tichosti vypouštějí aktualizace a nehledají výmluvy jako ASUS. Ig

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

34Testujeme iPhone 7 Plus: jak fotí první iPhone s duálním fotoaparátem?
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Apple iPhone 7 Plus dorazil do naší redakce a nám začíná nová cesta za poznáním. Jako první se podíváme na kvalitu fotoaparátu. Ten je totiž u iPhonu 7 Plus do značné míry výjimečný, jedná se totiž o první iPhone s duálním fotoaparátem. Díky tomu si můžete dopřát bezztrátový zoom, rozostřené pozadí a další zajímavosti. Jak se fotoaparát v nejnovějším iPhonu povedl?
recenzeRecenze hry Sorcery! 4: epická cesta je u konce
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Epická čtyřdílná sága vycházející z klasického papírového gamebooku se po třech letech od vydání první části konečně dostala do finále. To je patřičně epické a zaměřuje se na střet s Arcimágem. Jisté je, že se putování uchýlilo ke konci, stále však není jednoznačné, jak skončí. Pravě vy o tom díky otevřeným možnostem rozhodnete.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.