mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Acer A200 už má Android 4.0. Modely A100 a A500 si počkají

autor:
, vydáno:

Acer konečně oficiálně oznámil příchod nejnovější verze operačního systému Android Ice Cream Sandwich na tablet Iconia Tab A200, kterou si mohou v USA aktualizovat už nyní. Do konce týdne se má update rozšířit i dál, navíc se chystá jeho příchod také na další dva tablety výrobce, modely A100 a A500.

srovnání cen
Acer Iconia Tab A500

Iconia Tab A200 patří mezi jedny z cenově nejdostupnější tabletů výrobce a je tedy příjemné, že se aktualizace dostala jako první právě na něj. Tablet, který v sobě schovává např. procesor Tegra 2 s taktem 1 GHz, desetipalcový displej či systém Android 3.2 Honeycomb navíc nebude mít jen základní verzi ICS. Acer se totiž postaral o své vlastní dodatky.

Acer Iconia Tab A200 Acer Iconia Tab A100 Acer Iconia Tab A500

Zleva Iconia Tab A200, A100 a A500.

Kromě obecně rychlejšího a svižnějšího zážitku při ovládání se tak uživatelé mohou těšit například na nastavitelné zkratky aplikací zamknuté obrazovky, vylepšený widget pro počasí a návrat rozšíření Acer Ring, které v sobě kombinuje rychlý přístup k sociálním sítím, aplikacím, webovým záložkám a dalším vychytávkám skrze originální nastavitelný kruh se zástupci, který lze vyvolat kdekoliv v prostředí tabletu nebo v případě zamčené obrazovky. Stejných vylepšení se dočkají také tablety A100 a A500, které budou na Android 4.0 aktualizovány v dubnu.

Zdroje: slashgear.com, m.androidcentral.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Recenze Acer Iconia Tab A100: malý a chudý Droid | vydáno
32
Acer Iconia Tab A200: pohledný tablet s Androidem ICS | vydáno
1
Video srovnání: Acer Iconia Tab A500 vs. Samsung Galaxy Tab 10.1 | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Zajímavé, to bylo řečí o první aktualizaci na TF101 (asus tranformer) a kde nic tu nic a ostatní v tichosti vypouštějí aktualizace a nehledají výmluvy jako ASUS. Ig

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze HTC U Ultra: ani tři trumfy nejsou spásou
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Tchajwanské HTC je výrobce, kterého se nebojíme nazvat nezmarem. Ačkoliv neprožívá zrovna vydařená léta, vždy se snaží přinést co nejlepší telefon. Je to případ i letošního roku a modelu U Ultra. Ten chce zaujmout stylovým vzhledem, dvěma displeji či důrazem na kvalitní zvuk. Navrch přihazuje výkonný hardware a nového asistenta.
15Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
11Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.