mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Acer A200 už má Android 4.0. Modely A100 a A500 si počkají

autor:
, vydáno:

Acer konečně oficiálně oznámil příchod nejnovější verze operačního systému Android Ice Cream Sandwich na tablet Iconia Tab A200, kterou si mohou v USA aktualizovat už nyní. Do konce týdne se má update rozšířit i dál, navíc se chystá jeho příchod také na další dva tablety výrobce, modely A100 a A500.

srovnání cen
Acer Iconia Tab A500

Iconia Tab A200 patří mezi jedny z cenově nejdostupnější tabletů výrobce a je tedy příjemné, že se aktualizace dostala jako první právě na něj. Tablet, který v sobě schovává např. procesor Tegra 2 s taktem 1 GHz, desetipalcový displej či systém Android 3.2 Honeycomb navíc nebude mít jen základní verzi ICS. Acer se totiž postaral o své vlastní dodatky.

Acer Iconia Tab A200 Acer Iconia Tab A100 Acer Iconia Tab A500

Zleva Iconia Tab A200, A100 a A500.

Kromě obecně rychlejšího a svižnějšího zážitku při ovládání se tak uživatelé mohou těšit například na nastavitelné zkratky aplikací zamknuté obrazovky, vylepšený widget pro počasí a návrat rozšíření Acer Ring, které v sobě kombinuje rychlý přístup k sociálním sítím, aplikacím, webovým záložkám a dalším vychytávkám skrze originální nastavitelný kruh se zástupci, který lze vyvolat kdekoliv v prostředí tabletu nebo v případě zamčené obrazovky. Stejných vylepšení se dočkají také tablety A100 a A500, které budou na Android 4.0 aktualizovány v dubnu.

Zdroje: slashgear.com, m.androidcentral.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Recenze Acer Iconia Tab A100: malý a chudý Droid | vydáno
32
Acer Iconia Tab A200: pohledný tablet s Androidem ICS | vydáno
1
Video srovnání: Acer Iconia Tab A500 vs. Samsung Galaxy Tab 10.1 | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Zajímavé, to bylo řečí o první aktualizaci na TF101 (asus tranformer) a kde nic tu nic a ostatní v tichosti vypouštějí aktualizace a nehledají výmluvy jako ASUS. Ig

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

GadgetMix: notifikace v hodinách a univerzální magnetický kabel
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu vám představíme zajímavý způsob, jak zobrazovat notifikace a další informace z chytrých zařízení. Proč by nám je nemohly ukázat hodiny na zdi? Druhým gadgetem je pak praktický kabel vybavený magnetickými koncovkami. Na vaše zařízení s microUSB, Lightning i novým USB-C tak vystačíte s jediným kabelem.
recenze29Recenze Acer Jade Primo: když nechcete Lumii
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
Smartphonům s mobilními Windows se v konkurenci s Androidem příliš nedaří. Přesto však i oni mají co nabídnout a mohou konkurovat i nejlepším modelům. Příkladem může být i Acer Jade Primo, který přináší 5,5palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením, 3 GB RAM a především podporu funkce Continuum. Jak si vedl v našem testu?
recenzeRecenze hry Banner Saga 2: nadějná hra o temnotě a beznaději
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Druhý díl věhlasného a oceňovaného tahového RPG se silným příběhem konečně dorazil i na mobilní zařízení a nám nezbývá než se znovu vydat na beznadějné putování. Ať už jste hráli první díl nebo ne, Banner Saga vás ohromí svým výtvarným zpracování, ohromným světem, prokreslenými postavami i poutavým vyprávěním.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.