mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

ZTE bude v Barceloně, dočkáme se nové Nubie Prague S2?

autor:
, vydáno:

Čínské ZTE již několik let buduje svou značku stylových chytrých telefonů zvanou Nubia. Pravděpodobně nového přírůstku bychom se mohli dočkat již na blížícím se veletrhu MWC 2017.

Nubia My Prague
Nubia My Prague

ZTE oficiálně oznámilo, že se chystá zúčastnit veletrhu MWC 2017 v Barceloně, což není velkým překvapením. Svůj stánek mívá čínský výrobce ve Španělsku pravidelně. Pozvánka však neříká nic o tiskové konferenci, což trošku nabourává spekulace o případných novinkách. Pozvánka je zahalena do barev řady Nubia a vyrojily se spekulace o přírůstku mezi modely Prague. Jméno našeho hlavního města si ZTE prvně vybralo již před dvěma lety a loni uvedlo inovovaný model Nubia Prague S. Letos bychom se mohli dočkat nástupce Prague S2.

Připomeňte si: Nubia Prague S: v taktu dílčích změn (první dojmy + video)

ZTE Nubia

Bohužel nejsou k dispozici žádné informace, ani strohé spekulace. Pozvánka však naznačuje, že se nějaké nové Nubie dočkáme. Naše redakce se veletrhu již tradičně účastní a rozhodně si případnou novinku od ZTE nenecháme ujít.

Nubia Prague S – MWC 2016

Zdroje: weibo.com, fonearena.com

Tagy článku: , ,

Související články

Nová Nubia Z1 skloubí eleganci, výkon a silnou baterii | vydáno
6
Nubia Z11: výkonná novinka bez bočních rámečků kolem displeje | vydáno
6
Obří Nubia Z11 Max se představí za dva týdny (aktualizováno) | vydáno
14

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Tak snáď bude nová "Praha" hodná svojho mena s plnou podporou LTE. Prvej to moc nevyšlo.. mental.disease

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze HTC U Ultra: ani tři trumfy nejsou spásou
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Tchajwanské HTC je výrobce, kterého se nebojíme nazvat nezmarem. Ačkoliv neprožívá zrovna vydařená léta, vždy se snaží přinést co nejlepší telefon. Je to případ i letošního roku a modelu U Ultra. Ten chce zaujmout stylovým vzhledem, dvěma displeji či důrazem na kvalitní zvuk. Navrch přihazuje výkonný hardware a nového asistenta.
15Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
11Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.