mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

WhatsApp ruší platby. Aplikace zůstane zdarma, slibuje

| autor:
, vydáno:

Populárních messengerů je hned několik. Někdo dává přednost Facebooku, jiní zase aplikaci Viber a velká spousta lidí, okolo jedné miliardy, používá WhatsApp. Právě tato oblíbená chatovací aplikaci na svých stránkách uvedla, že ruší předplatné a slibuje, že zůstane dostupná zdarma.

WhatsApp je velmi oblíbená chatovací služba, která před pár lety začala účtovat symbolickým 99 centů za své služby. Nově však od tohoto systému ustupuje a slibuje, že služba bude zdarma.

TIP: Facebook kupuje WhatsApp – za službu dá 16 miliard dolarů

Lidé chtějí být v kontaktu se svým okolí, přáteli, rodinou. Posílají si fotografie z dovolené napříč světem. Naše aplikace je rychlá a spolehlivá, proto ji lidé využívají. Podobnými slovy vše okomentovali lidé, stojící za aplikací WhatsApp.

WhatsApp Messenger

Častokrát byla po uživatelích požadována platba za využívaní WhatsApp, bohužel tento způsob moc dobře nefunguje. V průběhu příštích několika týdnů budeme odstraňovat poplatky za využívání naší služby.

WhatsApp slibuje, že nebude využívat ani reklamu od třetích stran k financování své služby. Od toho roku se budou testovat nástroje pro komunikaci v podnikové sféře – s vaší bankou či leteckou společností ohledně informací o zrušení letu. Všechny tyto informace nyní dostáváme pomocí SMS zpráv či hovorů. WhatsApp chce tyto nástroje vyzkoušet. A kdo ví, třeba za pár let už budou SMS zprávy úplnou minulostí.

Stáhnout WhatsApp Messenger

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)Windows Phone (zdarma)BlackBerry World (zdarma)

Zdroje: blog.whatsapp.com, theverge.com

Tagy článku:

Související články

WhatsApp umožní aktivovat dvoufázové ověření vašeho účtu | vydáno
1
WhatsApp zřejmě umožní odstranit nepřečtenou zprávu | vydáno
3
WhatsApp umožní hledat a posílat animace ve formátu GIF | vydáno
4

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Ale nie vždy to platí. Veď oni tam časom dajú niečo aby z toho tieklo viac peňazí ani reklamy v Instagrame neboli hneď a pozrime sa dnes. Xwert Is
To je notne starsi zjisteni nez souvisejici Apple PR snaha... Nejstarsi pouziti jsem nasel z roku 2010. satai
Ako by son čítal výrok CEO Applu Xwert Is
Telegram je lepší, ale lidi moc přejít nechtějí. Nebo ještě lépe BBM ICE
Pokud za to neplatis, tak jsi to zbozi ty. satai
Tak možnosti, jak vydělat bez toho, aby ti to cpalo do krku reklamy, tu jsou. Například mohou nechat robota, aby ti procházel zprávy, shromažďoval o tobě informace (často používané fráze), aby následně tyhle informace prodávaly dál třetí straně, která ti potom bude cpát do krku reklamu na míru podle toho, o čem si s kým píšeš. Filip
taky aby ne :-) ted konecne ty slibovany videohovory! pet
Používám to už asi 3 roky a pořád mi to tam psalo, že mi zbývají 3 měsíce předplatného zdarma a nikdy to peníze nechtělo. Nechápu z čeho je to placené. Když ani reklamy tam nejsou... hero32
Stejne jsem neplatil nikdy a to jsem si to poridil kdysy davno Johny

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 9 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

Řežábová: Gamee bude šířit hry webem stejně jako YouTube videa
vydáno |
Michal Marek
| článek
České Gamee již během prvního roku existence dostalo své hry do Telegramu i Facebook Messengeru a jeho ambice zde určitě nekončí. Přinášíme vám rozhovor s Boženou Řežábovou, spoluautorkou projektu, která v Gamee vidí něco jakou YouTube pro hry, díky kterému bude možné snadno šířit hry kdekoli po webu a soupeřit se svými přáteli.