mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

WhatsApp ruší platby. Aplikace zůstane zdarma, slibuje

| autor:
, vydáno:

Populárních messengerů je hned několik. Někdo dává přednost Facebooku, jiní zase aplikaci Viber a velká spousta lidí, okolo jedné miliardy, používá WhatsApp. Právě tato oblíbená chatovací aplikaci na svých stránkách uvedla, že ruší předplatné a slibuje, že zůstane dostupná zdarma.

WhatsApp je velmi oblíbená chatovací služba, která před pár lety začala účtovat symbolickým 99 centů za své služby. Nově však od tohoto systému ustupuje a slibuje, že služba bude zdarma.

TIP: Facebook kupuje WhatsApp – za službu dá 16 miliard dolarů

Lidé chtějí být v kontaktu se svým okolí, přáteli, rodinou. Posílají si fotografie z dovolené napříč světem. Naše aplikace je rychlá a spolehlivá, proto ji lidé využívají. Podobnými slovy vše okomentovali lidé, stojící za aplikací WhatsApp.

WhatsApp Messenger

Častokrát byla po uživatelích požadována platba za využívaní WhatsApp, bohužel tento způsob moc dobře nefunguje. V průběhu příštích několika týdnů budeme odstraňovat poplatky za využívání naší služby.

WhatsApp slibuje, že nebude využívat ani reklamu od třetích stran k financování své služby. Od toho roku se budou testovat nástroje pro komunikaci v podnikové sféře – s vaší bankou či leteckou společností ohledně informací o zrušení letu. Všechny tyto informace nyní dostáváme pomocí SMS zpráv či hovorů. WhatsApp chce tyto nástroje vyzkoušet. A kdo ví, třeba za pár let už budou SMS zprávy úplnou minulostí.

Stáhnout WhatsApp Messenger

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)Windows Phone (zdarma)BlackBerry World (zdarma)

Zdroje: blog.whatsapp.com, theverge.com

Tagy článku:

Související články

mobilecast #112: Android Pay v ČR, Nougat v telefonu a IFA | vydáno
2
WhatsApp mění podmínky, bude sdílet více informací s Facebookem | vydáno
10
Skrze WhatsApp se uskuteční 100 miliónů hovorů denně | vydáno
5

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Ale nie vždy to platí. Veď oni tam časom dajú niečo aby z toho tieklo viac peňazí ani reklamy v Instagrame neboli hneď a pozrime sa dnes. Xwert Is
To je notne starsi zjisteni nez souvisejici Apple PR snaha... Nejstarsi pouziti jsem nasel z roku 2010. satai
Ako by son čítal výrok CEO Applu Xwert Is
Telegram je lepší, ale lidi moc přejít nechtějí. Nebo ještě lépe BBM ICE
Pokud za to neplatis, tak jsi to zbozi ty. satai
Tak možnosti, jak vydělat bez toho, aby ti to cpalo do krku reklamy, tu jsou. Například mohou nechat robota, aby ti procházel zprávy, shromažďoval o tobě informace (často používané fráze), aby následně tyhle informace prodávaly dál třetí straně, která ti potom bude cpát do krku reklamu na míru podle toho, o čem si s kým píšeš. Filip
taky aby ne :-) ted konecne ty slibovany videohovory! pet
Používám to už asi 3 roky a pořád mi to tam psalo, že mi zbývají 3 měsíce předplatného zdarma a nikdy to peníze nechtělo. Nechápu z čeho je to placené. Když ani reklamy tam nejsou... hero32
Stejne jsem neplatil nikdy a to jsem si to poridil kdysy davno Johny

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 9 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

7Kodak Ektra: oživlá legenda čtyřicátých let s Androidem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Společnost Kodak to letos znovu zkouší s vlastním smartphonem, který však dle očekávání připomíná spíše fotoaparát. Tentokrát se Kodak uchýlil k oživení svého legendárního fotoaparátu z roku 1941 – novinka se mu vzdáleně podobá a současně nabízí i stylové příslušenství. Ve výbavě najdeme fotoaparát s 21megapixelovým rozlišením nebo desetijádrový procesor.
1O2 rozšiřuje pokrytí LTE-A v Praze, do konce roku bude kompletní
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
O2 se na dnešní tiskové konferenci pochlubilo rozšířením LTE-Advanced na území hlavního města Prahy. Během následujících týdnů se bude pokrytí rozšiřovat na celé území české metropole, a to včetně přilehlého okolí. Díky spojení více frekvenčních pásem se můžeme těšit na reálné rychlosti od 100 do 200 Mbps.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.