Vodafone rozdal za Vánoce 20 milionů GB dat a další dárky

8

Vodafone rozdal k Vánocům 20 milionů GB na nejrychlejší datové síti LTE a více než 100 tisíc dalších dárků. 100 GB mobilních dat zdarma si rozbalilo 200 tisíc zákazníků.

Dárek 100 GB využili zákazníci z poloviny na streamování videí. Často zejména na další dárek HBO GO, kde zhlédli celkově 215 000 hodin filmů a seriálů. To představuje téměř 25 let nepřetržitého sledování. Nejsledovanějším filmem se stal Hobit: bitva pěti armád a mezi seriály převládal nový český seriál z produkce HBO: Mamon.

Vánoce 20 milionů GB
Růst objemu přenesených dat v důsledku aktivace vánočního dárku 100 GB v aplikaci Můj Vodafone. Nejsilnějším dnem v síti byla neděle 10. ledna 2016.

Průměrná měsíční datová spotřeba zákazníka, který využil vánoční nabídku, vzrostla o pětinásobek a pohybovala se od 3 GB do 5 GB. „Zákazníci ocenili hlavně fakt, že vánoční nabídka nebyla podmíněna žádným nákupem služeb a vztahovala se na všechny. Nejvíce si pak oblíbili velkou porci dat zdarma, která jim umožnila vyzkoušet kvalitu naší sítě a užít si sváteční pohodu na internetu,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky.

Zdroje: Tisková zpráva

Diskuze ke článku
Pnk
Tak hlavně že mi ten dárek furt jede :D
Míša
Pak ještě ideálně na základě zjištěných potřeb vytvořit nové lepší modely FUPů u LTE tarifů.
Rob7817
Potřebovaly zjistit co zvládne sit žádný dárek. Tak teď zvednout fup a připojení domácnost neomezene. Pak bych do toho šel a wifi provider z vypadavajici siti by utrel nos.
Nick Cave
I když jsem stihl vyčerpat jen asi 60GB, i tak velké díky Vodafonu za dárek :-)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze