Velký přehled top chytrých hodinek: ozdobte si zápěstí stylovým kouskem

Velký přehled top chytrých hodinek: ozdobte si zápěstí stylovým kouskem

Popularita chytrých hodinek roste čím dál víc a díky pokročilým funkcím se hodinky postarají i o vaše zdraví a sportovní výkony. Tento fakt si uvědomují i přední výrobci klasických hodinek. V nabídce Mobil Pohotovosti tak vedle osvědčených značek Samsung, Huawei nebo Xiaomi najdete nově i hodinky Emporio Armani, Michael Kors, Garmin a Fossil.

Obměňte své hodinky!

Máte-li na ruce starší model chytrých hodinek a pokukujete po nových, právě nastává ideální příležitost k obměně! Stačí jen zavítat do Mobil Pohotovosti, kde své hodinky prodáte a rovnou si odnesete nové Galaxy Watch. Nyní navíc získáte atraktivní bonus 500 Kč, který bude připočten k výkupní ceně.

Mobil Pohotovost - chytré hodinky a náramky

Prodat můžete jakýkoli model chytrých hodinek značky Samsung nebo Apple a získat můžete až 4 000 Kč zpět. Vše podstatná najdete zde.

Nadšence aktivního životního stylu, zdravého pohybu, vyvážené stravy a kvalitního spánku rozhodně potěší nová akční cena chytrých hodinek Galaxy Watch Active. Hodinky nyní zakoupíte za 3 990 Kč (běžná cena je 6 490 Kč).

Ultra tenké a bezpečné

Huawei Watch GT 2 jsou díky svému lehkému a modernímu designu, odolnosti proti poškrábání, odbornému vedení zdraví a přesnému sledování zdraví ideální pro každodenní i profesionální nošení pro náročnější spotřebitele nebo milovníky techniky.

Mobil Pohotovost - chytré hodinky a náramky

Hodinky pořídíte za 5 990 Kč a vybírat můžete ze dvou barevných provedení.

Vždy zapnuté Honor MagicWatch 2

Vždy zapnutý AMOLED displej zůstane rozsvícený, takže se na něj můžete podívat kdykoliv, aniž by se obrazovka rozjasnila. Hodinky dokáží monitorovat 15 fitness režimů a díky voděodolnosti je využijete během plavání.

Mobil Pohotovost - chytré hodinky a náramky

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 budou vaše za 4 990 Kč.

Multisportovní hodinky Garmin

Sportovce potěší model Garmin vívoActive3, který nyní pořídíte se slevou 2 000 Kč za atraktivních 3 990 Kč. Hodinky nabízí všechny nejdůležitější vychytávky včetně bezkontaktních plateb, monitoringu spánku i více než 15 sportovních profilů.

Nadupané sporttestery Niceboy

Jedním z nejlepších fitness náramků současnosti je Niceboy X-fit GPS. Ten se pyšní GPS modulem a poradí si s monitoringem spánku, analýzou vašeho cvičení a vydrží až 10 dní bez nabití.

Mobil Pohotovost - chytré hodinky a náramky

Chytrý náramek Niceboy X-fit GPS je nyní zlevněn z 1 790 Kč na pouhých 879 Kč.

Za akční cenu 777 Kč můžete zakoupit i náramek Niceboy X-fit ACTIVE.

Obrovský výběr z dílny Xiaomi

Kvalitní produkty za super ceny přináší čínské Xiaomi. Vybírat můžete z populárního fitness náramku Mi Band 4, hodinek Amazfit GTS nebo Stratos.

Výrobky nabízí chytré funkce pro sledování sportovního výkonu, barvený displej nebo voděodolnost. Většinu produktů nyní pořídíte i za akční ceny. Všechny chytré hodinky a náramky najdete zde.

Kombinace klasického vzhledu s moderními technologiemi

Skutečně elegantní zážitek z nošení podpořený chytrými funkcemi najdete u Emporio Armani, Michael Kors a Fossil. Chlubit se tak můžete hodinkami luxusních značek, které navíc můžete využít i při tréninku nebo během pracovní schůzky.

Mobil Pohotovost - chytré hodinky a náramky

Kompletní přehled chytrých hodinek i náramků najdete zde. Vedle zmíněných značek určitě stojí za vyzkoušení oblíbené Apple Watch, které by měl mít každý správný „jablíčkář“.