Motorola One Action bude mít dvě barvy, tři fotoaparáty a tři varianty

Motorola One Action bude mít dvě barvy, tři fotoaparáty a tři varianty
  • Motorola One Action by měla disponovat zvýšenou odolností
  • Vrcholem nové řady One se má stát model One Pro

Aktualizováno 14. 6. 2019

Jak se blíží uvedení nové řady Motorol, tak se objevuje více a více detailů. Do prodeje půjde celkem trojice modelů: One Vision, One Pro a One Action. O posledním zmiňovaném nyní přináší další podrobnosti 91mobiles.com.

One Action bude levnější verzí One Vision, což se projeví zejména na použitých materiálech, kde bude mít plast převahu nad sklem. Na zadní straně pak najdeme trojici fotoaparátů, přičemž ten hlavní disponuje rozlišením 12,6 megapixelů. Přední fotoaparát má pak 25 megapixelů.

Telefon přijde na trh v modré a zlaté ve třech provedeních: 3/32 GB, 4/64 GB a 4/128 GB.

V dubnu tohoto roku Evan Blass prozradil, že Motorola představí hned čtyři smartphony z nové řady „One“. Model Motorola One Vision přitom již v současnosti testujeme u nás v redakci. O chystané Motorole One Action však zatím stále mnoho nevíme. Díky screenshotu z benchmarku GeekBench, na který nás upozornil 91mobiles.com, alespoň můžeme potvrdit, že One Action bude rovněž osazena čipsetem Exynos 9609 od Samsungu a bude disponovat 4 GB operační paměti.

Původní informace z 3. 6. 2019


V případě modelu One Action se bude jednat pravděpodobně o odolný smartphone, který snese bez větších potíží i drsnější zacházení. Přítomnost certifikace IP68 či vojenského standardu MIL-STD-810G by tak nebyla žádným velkým překvapením. Vrcholem nové modelové řady One má být model One Pro. I u něho se pravděpodobně dočkáme čipsetu od Samsungu, o jaký typ se bude jednat, však zatím nevíme.

Motorola One Action
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze