Spojení plné výhod od Vodafonu přináší neomezený mobilní internet pod 500 Kč

Spojení plné výhod od Vodafonu přináší neomezený mobilní internet pod 500 Kč
Fotografie: Vodafone
  • Neomezená mobilní data lze pořídit za 499 Kč
  • Bez rychlostního limitu cena vzroste na 999 Kč
  • Podmínkou je pořízení balíčku s pevným internetem

Vodafone oznámil nové zvýhodnění svých tarifů s neomezeným mobilním internetem, kdy pro všechny varianty přináší menší slevu za to, že si pořídíte více služeb současně. Zvýhodnění se týká i tarifu Neomezený Basic, který samostatně stojí 599 Kč měsíčně, což je nejlepší nabídka na trhu pro samostatnou SIM. Při kombinaci s pevným internetem však nově vyjde na pouhých 499 Kč. Neomezený Basic je startovací tarif pro každého, kdo příliš neřeší rychlost (2 Mb/s), ale chce si internet i neomezené volání a SMS užívat kdykoliv a kdekoliv.

Vodafone

Při zájmu o vyšší rychlost lze získat kombinaci s pevným internetem lepší nabídku: za 699 Kč měsíčně tarif Neomezený Super a rychlost 10 Mb/s a za 999 Kč Neomezený Premium, který nabízí neomezené volání, SMS, objem dat i neomezenou rychlost stahování.

„Nabídku pro jednotlivce, který hledá samostatnou službu, jsme letos výrazně zatraktivnili. Ať už jde o neomezená mobilní data nebo o pevný internet. U Vodafonu ale vždy platilo a platí, že to nejlepší získá zákazník kombinací služeb. Kdo si pořídí mobilní tarif, pevný internet a televizi, ušetří tak aktuálně spojením tisíce korun ročně. A například u kombinace neomezených tarifů pro tříčlennou rodinu dosahuje úspora dokonce přes 11 tisíc korun,“ vypočítává Simona Lišková, ředitelka marketingu společnosti Vodafone.

tisková zpráva
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze