LG Q9 se Snapdragonem 660 o sobě dává opět vědět

LG Q9 se Snapdragonem 660 o sobě dává opět vědět
14
  • Chystaný smartphone má mít až 64GB interní paměť
  • Potěší baterie se slušnou kapacitou 3 550 mAh

Aktualizováno 9. 11. 2018

Po více než dvouměsíčním mlčení o sobě opět dává vědět údajně chystané LG Q9. Dle současných informací by mělo dojít k představení ještě v tomto roce. Nové informace o výbavě neunikly a spokojit se musíme jen s prvním renderem, který potvrzuje dříve odhalenou podobu.

LG Q9

Aktualizováno 5. 9. 2018

Po necelém dni jsme se dočkali prvního úniku, který odhaluje pravděpodobnou podobu LG Q9. Na ní vidíme telefon s protáhlým displejem, avšak bez výřezu. Spekuluje se, že bude použito Full HD+ rozlišení. Rámečky kolem displeje nejsou vyloženě titěrné, ale to je ve střední třídě vcelku běžné.

LG Q9

Původní informace ze 4. 9. 2018

Jihokorejské LG pravděpodobně plánuje nový telefon střední třídy. Dle informací od uživatele MadSimar se bude jednat o LG Q9, které by mělo výbavou potěšit i náročnější uživatele. Pod kapotou se má nacházet procesor Snapdragon 660 a 4GB operační paměť. Pro vaše data bude připravena 32/64GB interní paměť. Existovat tak budou minimálně dvě varianty.

Mezi uniklé informace patří také operační systém Android ve verzi 8.1 Oreo a baterie s kapacitou 3 550 mAh. V tuto chvíli nejsou žádné další podrobnosti známé, což platí i o ceně či datu představení.

Diskuze ke článku
Petr
"Skvěle vybavené LG střední třídy"
"V tuto chvíli nejsou žádné další podrobnosti známé"

Tak to jo.
Václav Dvořák
Nebude to letos od LG hodně z řady Q
Jako LG Q7, Q Stylus, Q8 2018, a další..
A kdy vydáte recenzi na LG Q7 děkuji ????????
Xwert Is
Xwert Is
LG alias Bootloop? Nie diky
Martin
?wut?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze