Sberbank CZ spustila službu Smart Banking pro Android a iOS

4

Klienti Sberbank CZ mohou ode dneška ovládat své účty rovněž prostřednictvím chytrých telefonů. Aplikaci Smart Banking mohou využívat majitelé všech přístrojů pracujících s operačními systémy Android verze 2.3 a vyšší a iOS (Apple) verze 5 a vyšší.

„Ukazuje se, že přístup přes internet už v dnešní době není dostačující. Proto jsme spustili Smart Banking, který v souladu s nejmodernějšími trendy umožní například i QR platby. Aplikaci budeme nadále rozvíjet, naši klienti se dočkají nových funkcí odpovídajících nejmodernějším standardům,“ uvedl Jaroslav Ševela, ředitel alternativních a digitálních kanálů Sberbank CZ. QR platby umožňují zadání příkazu k převodu pouhým načtením QR kódů, které už dnes najdeme na řadě platebních dokladů. Jejich výraznější rozšíření očekáváme v následujícím roce.

Aplikace Smart Banking (verze pro iOS)

Aplikace Smart Banking je určena k ovládání běžných a spořících účtů Sberbank CZ. I díky nim získala banka řadu ocenění,jako Klientsky nejpřívětivější banka 2013. Zcela nově potom třetí místo v kategorii Nejdynamičtější banka roku 2013 v soutěži Fincentrum Banka roku.

„Naše politika je založena především na férových cenách a přátelském přístupu ke klientům. Moderní technologie jdou ruku v ruce s pohodlím klientů, a proto se i na tuto oblast musíme v brzké době intenzivně zaměřit,“ dodala mluvčí banky Lucie Hálová.

Aplikace je aktuálně dostupná zdarma pro Android a iOS. Nad verzemi pro Windows Phone 8 a Windows 8 Sberbank uvažuje a bude záležet, na kolik o ni budou mít zájem samotní klienti.

Stáhnout Smart Banking

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Zdroj: TZ Sberbank

Diskuze ke článku
Arnold
Na první pohled jsem četl spermbank a ono sberbank. Takovej hrůza název :)
joli
Hezky, vsichni jedou a tzv. inovator sluzeb "GE Money Bank" stale pouziva jakousiv webovou aplikaci , ktera je naprosto silena a co se tyce iOS tak stale a pouze v rozliseni pro iphone 4S a nize :D
Jaroslav
Když vidím název této největší ruské banky, tak si vzpomenu nejen, že kdysi koupili rakouskou Volksbank ale taky na článek na Živě.cz. Psali tam jak parta českých vykuků hned koupila doménu sberbank.cz v očekávání případného lukrativního prodeje této ruské bance. Aby jejich spekulativní nákup nebyl tak nápadný, tak tam zřídili takovou legrační webovou stránku o ničem a čekají a čekají a čekají ... A ono nic ... Rusové je prostě vypekli a registrovali si radši Sberbankcz.cz :-)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze