Apple Watch Series 3
recenze

Apple Watch Series 3

O rok starší, o něco chytřejší
3

Jak je u Applu zvykem, ani letos nás neochudil o nové produkty. Dočkali jsme se tedy nejenom iPhonů, ale také nové generace Apple Watch s přídomkem Series 3. Apple se poslední léta drží své osvědčené šablony a nejinak je tomu u Apple Watch: prakticky úplně stejný design, vyšší výkon a větší výdrž na baterii. Apple Watch Series 3 sice dostaly také integrovanou SIM kartu, avšak ta v České republice nefunguje.

Zhodnocení

Prostředí Apple Watch je svižné, nesetkali jsme se s žádnými záseky či restarty. Ovládání se nám vrylo pod kůži už během pár dnů. Počítejte však, že nastavení jednotlivých aplikací může být na dlouho – do vašeho workflow můžete Watch zavádět i týdny. Poté však dostanete na ruku spolehlivého asistenta, který vám pomůže nejen při měření sportovních aktivit, ale také umožní pohodlně vyřídit ty nejdůležitější notifikace.

Apple Watch 3

Za dobu co se prodávají vyrostly Apple Watch Series 3 z puberťáka do dospěláka, kdy vědí, co přesně chtějí lidem nabídnout. Koneckonců největším prodejcem wearables je právě Apple díky Apple Watch. Jejich poslední generace však nepřináší žádnou revoluci, alespoň v našich končinách. Apple postupně dotahuje svoje produkty více k dokonalosti a design jim nechává stejný. Nová generace hodinek dostala rychlejší čip, dobrou výdrž na baterii a také výškový barometr.

Za zapůjčení děkujeme e-shopu Alza.cz.

Konkurence

Přímá konkurence prakticky neexistuje. Na trhu existují různé náramky od výrobců jako Samsung, Xiaomi, Huawei nebo FitBit. Jedná se však o zařízení, která z vašeho iPhonu získají jen minimum informací. Apple si pečlivě střeží své území a plnohodnotně s iPhonem žádné jiné hodinky než Watch nepropojíte. Za zmínku každopádně stojí Samsung Gear S3.

Samsung Gear S3 Classic

Konstrukce46 × 49 × 12,9 mm, 59 g, odolnost: IP68
Pásekkožený, vyměnitelný: ano (22 mm)
DisplejSuper AMOLED, 1,3" (360 × 360 px)
SystémTizen, kompatibilní s: Android, iOS
KonektivitaBluetooth: 4.2, ne, Wi-Fi, NFC
Akumulátor380 mAh, nabíjení: bezdrátové, doba nabíjení: 2:48 hodin

Největším konkurentem je tak Apple sám sobě. Při otázce, zda vzít starší generaci nebo sáhnout po té nejnovější, bych doporučil raději pár měsíců šetřit a vybrat Apple Watch Series 3. Proč? Tím, že jde tak trochu o nový segment, nikdo neví, jak dlouho bude Apple podporovat starou generaci aktuálním softwarem.

apple-watch-3
Klady
  • měření sportovních aktivit
  • výdrž
  • spolehlivý příchod notifikací
  • kvalitní zpracování
Zápory
  • cena řemínků
  • absence Google aplikací
Diskuze ke článku
Offečka Jablečna
jediný Svatoš to tam říka tak jak to doopravdy je... ,proto ze tohle jsou veci bez kterych by tato republika fungovala: Samsung a mrkvosoft STEJNĚ tak jako media mlčí o te VELKÉ pravdě o imigrantech JÁ TU STÁLE PSAL , Jobse by měly oživit, A MNOHO ODBORNÍKŮ TADY SE DO MĚ POUŠTĚLO , NEUDĚL A PRÁVEM JE NA SVOBODĚ , KDO ZNÁ NAŠE SOUDY , TAK TO POCHOPÍ !!!!!!!!!!!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze