První informace o OnePlus 8 Pro hlásí čtyři fotoaparáty a displej s průstřelem

První informace o OnePlus 8 Pro hlásí čtyři fotoaparáty a displej s průstřelem
39
  • Další generace nabídne opět 90Hz displej, tentokrát ovšem s průstřelem pro čelní fotoaparát
  • Na zadní straně se objeví čtyři fotoaparáty
  • Výkon by měl dodávat Snapdragon 865

Aktualizováno 20. 11. 2019

Server true-tech.net přinesl rendery údajné podoby OnePlus 8 Pro, které se vcelku podobají únikům z minulého měsíce. Opět můžeme na zadní straně vidět sestavu tří fotoaparátů, vedle kterých je kruhový senzor ToF pro lepší měření vzdálenosti a nechybí ani podlouhlý laserový autofocus. Čelní strana bude domovem velkého displeje, který bude mít buď menší/větší průstřel. Je tak možné, že bude existovat více variant tohoto modelu, které se mají lišit počtem čelních fotoaparátů.

OnePlus 8 Pro

Původní informace z 18. 10. 2019

OnePlus představilo svůj nejnovější vlajkový model 7T Pro sotva před pár dny, ovšem již nyní se začalo spekulovat o nástupci, který by mohl dorazit v horizontu šesti měsíců. Dle @OnLeaks bude mít OnePlus 8 Pro 6,65palcový AMOLED displej s 90Hz technologií. První výrazná změna se děje v levém horním rohu displeje, kde se objeví průstřel pro čelní fotoaparát. OnePlus by tak mohlo upřednostnit toto řešení před výsuvným fotoaparátem jako letos.

OnePlus 8 Pro

V případě hardwaru by mohl být nasazen ještě nepředstavený Snapdragon 865 s podporou 5G, 8GB operační pamětí a 256GB úložištěm. Na prvních možných renderech je vidět sestava čtyř vertikálně orientovaných fotoaparátů na zadní straně. Mělo by se jednat o vcelku očekávané objektivy. Hlavní fotoaparát doprovodí teleobjektiv, ultraširokoúhlý snímač a fotoaparát pro práci s hloubkou ostrosti. Více informací v tuto chvíli není známo a i ty dosavadní je nutné brát s rezervou.

Diskuze ke článku
Fancikes Ciprys
Fancikes Ciprys
krásný telefon!
G.
Oneplus asi odkukalo ten mechanizmus, čo skladá telefóny pre Samsung a Xiaomi. Navolia si, čo tam chcú mať a vypľuje to 30 rovnakých modelov rovno do výroby, líšiacich sa v jednom komponente alebo vôbec (podobne ako Mi 9, Mi9 SE, Mi 9T, Mi 9 Lite, Mi 9T Pro, Mi 9T Pro 5G a Mi 9 Pro).
Khan
Dalsi tuctovej telefon za vice penez. Doufam ze bude IP68 a QI...oh wait. To spis zas bude vymluva proc to tam nedali.
pavel tesař
kurva, ty jedny piče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
víte kolik telefonů má chyb?????????????????,

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze