Pokémoni u Sony? Model Pikachu uniká v benchmarku

4

Japonské Sony připravuje na letošní rok hned několik telefonů a pozvolna unikají různé informace. Dnes jsme se dozvěděli o modelu s kódovým označením Pikachu. Se samotnými Pokémony však zřejmě nebude mít mnoho společného. Půjde o zařízení nižší střední třídy s 5palcovým displejem.

Informace unikají přes známý GFXBench, který nám vždy prozradí mnoho informací. Chystaný telefon od Sony, který prozatím vystupuje pod kódovým označením Pikachu, bude mít 5palcový displej s HD rozlišením. V jeho útrobách má tepat výkonný procesor Helio P20 s taktem 2,3 GHz od MediaTeku, přičemž vhod přijde 3GB operační paměť a 32GB úložiště pro vaše data. Systémem má být Android 7.0 s nadstavbou od samotného výrobce.

TIP! Druhá generace Xperie XZ údajně uniká na fotografii

Sony Pikachu

Zbylé informace se dotýkají ještě fotoaparátů. Na zadní straně bude připraven fotoaparát s 21 megapixely, zatímco čelní strana si vystačí s 8 megapixely. Spekuluje se, že by se za názvem Pikachu mohl skrývat již poodhalený model G3112, avšak potvrzené to prozatím není. Stejně tak není známo, kdy by se novinka mohla představit.

Zdroje: gfxbench.com, gsmarena.com

Diskuze ke článku
Dragereker
Niejaká stredné trieda?
Tomason
Snad nebude pikachu,nakonec díky ceně na pichu. :)
Tomáš
Jak tak hádám, tak sony nasadí cenu zase minimálně o 2k výš, než by mělo :)
Martin
Takže další model na pikachu? S mega rámečky bez IP což u Sony bylo vždy s IP a průměrná baterie s cenou na úrovni high-end..

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze