O2 představuje nové tarify FREE se stejnou cenou, ale více daty

O2 představuje nové tarify FREE se stejnou cenou, ale více daty
22
  • O2 od února uvede nové tarify FREE, které zákazníkům, jež se operátorovi upíší na dva roky, dá O2 dvojnásobek dat oproti těm, kteří si pořídí nový tarif bez závazku
  • Pro nejnáročnější O2 navíc přidává tarif FREE Platinový a vylepšuje tarif FREE Zlatý
  • Nové tarify FREE jsou určeny pro nové i stávající zákazníky
  • Při pořízení tarifů mohou zákazníci nadále využívat bonusu ve výši až čtyři tisíce korun na nový mobilní telefon

Operátor O2 začne od února nabízet nové tarify FREE. Všem zákazníkům, kteří využijí zvýhodněnou nabídku na dva roky, dá O2 dvojnásobek dat oproti těm, kteří si pořídí nový tarif bez závazku. „Rozhodli jsme se, že v nových tarifech FREE věrné zákazníky odměníme dvojnásobkem dat, pokud využijí zvýhodněné nabídky na dva roky,“ popisuje ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová, a dodává: „Více dat za stejnou cenu v nových tarifech ocení zejména zákazníci, kteří nyní využívají tarify s 200 MB a 1,5 GB dat – ti totiž tvoří 70 % z těch, kterým měsíční objem dat nestačí.

O2 FREE 2019

Do své nabídky pro nejnáročnější zákazníky O2 přidává také tarif FREE Platinový, který každý měsíc kromě datového objemu 60 GB nabízí i 600 minut mezinárodního volání po celém světě a 1 GB dat v 87 světových zemích mimo EU. Vylepšení mezinárodního volání se dočkal také tarif FREE Zlatý, ve kterém lze nově volné minuty využít na volání do celého světa, nikoli jen do vybraných zemí.

Nová řada tarifů FREE je určená pro nové i stávající zákazníky, kteří na ně mohou přejít z dosavadních tarifů.

Zvýhodněný balíček služeb O2 Spolu nově i pro jednoho

Vedle nových tarifů FREE určených pro zákazníky, kteří hodně volají a zároveň využívají data, O2 v nabídce nadále zachovává tarify O2 Data určené pro mobilní připojení notebooků a tabletů a také pro lidi, kteří mobil používají především k surfování a využívání různých aplikací. Pokračovat bude také v nabídce pro mladé O2 kůl, ve kterých v loňském roce zpětinásobil datový objem beze změny ceny. „Nadále se budeme soustředit také na nabídku balíčků O2 Spolu, které nabízejí výhodnou kombinaci více služeb. Od února přineseme zvýhodněný balíček O2 Spolu také pro jednoho – za 999 korun měsíčně získají zákazníci neomezený tarif s 1,5 GB dat, Internet na doma a digitální televizi O2 TV,“ popisuje Silvia Cieslarová.

Při pořízení tarifů mohou zákazníci nadále využívat bonusu ve výši až čtyři tisíce korun na nový mobilní telefon. Zákazníci všech služeb pak mohou využívat slevy nejen na nová zařízení v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody.

Diskuze ke článku
Leoš
Paní Cieslarová je kouzelnice! 1) Říká "Rozhodli jsme se, že v nových tarifech FREE věrné zákazníky odměníme dvojnásobkem dat". Může mi někdo spočítat kolik je dvojnásobek dat u aktuálního Free tarifu s 6GB za 849 Kč měsíčně? Dále 2) říká "....ti totiž tvoří 70 % z těch, kterým měsíční objem dat nestačí." Jak jako nestačí? Vždyť do nedávna jste říkali u O2, že 70% lidem propadají ty datové FUPy a vyšší množství dat u tarifů ani nespotřebováváme a tudíž nepotřebujeme. Tak co je lež? To co jste říkali nebo to, co říkáte nyní?
Lee
To měli jako do teď za 849kč jenom 3GB?
Radek Punk
To se o2 pochlapilo,jsem u nich skoro 20 let ale uz se to nedá,čekám az vyprší závazek a pryč
David
Pořád je to hodně slabé. 3 GB za 749 Kč je k smíchu. Mám to samé za polovinu. Co čekat od Kellnera.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze