Nové televizní tarify dává O2 již bez závazku

Nové televizní tarify dává O2 již bez závazku
  • O2 TV se 34 kanály je nově součástí nových tarifů Internetu HD
  • Nové tarify O2 TV jsou bez závazku a přináší sportovní i filmové kanály
  • Novou nabídku lze výhodně kombinovat v balíčcích O2 Spolu

O2 zavádí s platností od 1. listopadu vylepšenou nabídku pro O2 TV a Internet na doma v podobě tarifů bez závazku. Další inovace se týká Internetu na doma HD, ke kterému operátor zdarma přihodí svou službu O2 TV.

Internet na doma s O2 TV zdarma i slevou 200 korun měsíčně

O2 bude od listopadu nabízet nové tarify pro internetové připojení na doma. Jejich součástí se zdarma a bez časového omezení stane také základní varianta O2 TV Modrá, která obsahuje 34 kanálů, z nichž hned 22 kanálů bude ve vysoké HD kvalitě. Pro nové zákazníky internetu na doma navíc O2 připravilo slevu 200 Kč na prvních 6 měsíců.

„Zákazníci, kteří si pořídí Internet HD stříbrný a vyšší, získají základní variantu O2 TV zdarma. V té najdou volně šířené stanice i vybrané filmové, dětské a dokumentární kanály. Mohou si tak zdarma vyzkoušet výhody digitální televize, jako je třeba zpětné zhlédnutí nebo pozastavení pořadu, a zároveň se vyhnout starostem s přechodem na DVB-T2,“ popisuje Richard Siebenstich, ředitel komerční divize v O2.

O2

Tři nové televizní tarify bez závazku

Nové tarify O2 TV zákazníkům nabídnou desítky programů včetně nejlepšího sportu. „V uplynulých čtyřech letech jsme díky vysokým investicím do sportovních práv výrazně posílili obsah naší O2 TV. Ke kanálu O2 TV Sport přibyly také O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis nebo Premier Sport. Nabízíme tak bezkonkurenční sportovní obsah na trhu,“ říká Richard Siebenstich.

O2

Nabídka O2 TV se skládá ze tří tarifů – základní O2 TV Bronzová přináší průřezový mix 63 kanálů (27 HD) včetně O2 TV Sport, a to za 299 Kč měsíčně. Za 449 Kč měsíčně pak zákazník získá v tarifu O2 TV Stříbrná 101 kanálů (45 HD). Přibudou v něm kanály O2 TV Tenis, O2 TV Fotbal, Premier Sport a další filmové, seriálové, dokumentární, dětské a sportovní programy. Nově se mohou dospělí diváci těšit také z vybraného kanálu pro dospělé. Nejvyšší tarif O2 TV Zlatá představuje nabídku pro ty nejnáročnější diváky. V ceně jsou obsaženy všechny kanály HBO včetně HBO OD/GO, další prémiové filmové stanice, balíček Svět s cizojazyčnými programy nebo pestrá škála kanálů pro dospělé.

Tarify nově umožní přihlásit se k O2 TV na neomezeném počtu zařízení. V základní variantě bude možné dívat se na televizi v jednom okamžiku na jednom zařízení. Zákazníci, kteří si chtějí O2 TV užívat současně na více zařízeních, si mohou za 100 korun měsíčně přikoupit balíček Rodinné sledování. To umožní sledovat O2 TV v jednu chvíli na třech zařízeních současně, a to včetně set-top boxů.

Stávající zákazníci O2 TV mohou nadále využívat dosavadní tarify nebo přejít na novou nabídku. K 30. 11. 2019 končí ochutnávka stanice Premier Sport v dosavadních tarifech O2 TV L a O2 TV XL. Nejlepší ostrovní fotbal bude dostupný v nových tarifech O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá. V nabídce O2 nadále zůstává také O2 TV Sport Pack, který přináší za 199 Kč měsíčně možnost sledovat pět prémiových sportovních kanálů (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport, ČT sport).

Nejvýhodněji vychází Internet na doma a O2 TV v balíčcích O2 Spolu. Zákazníci mohou díky kombinaci služeb ušetřit stovky korun měsíčně. Například balíček O2 Spolu s neomezenými daty, neomezeným voláním, internetem na doma a O2 TV včetně exkluzivního sportu a kanálu HBO, který je v nabídce zdarma do 1.7. 2020, vyjde měsíčně na 1 499 Kč.

O2 Spolu
tisková zpráva
Diskuze ke článku
Petr
To jsou šmejdi! Teď mě převedli v rámci sloučení služeb na nový O2TV tarif a ani slovo o tom, že nově nebudu moct sledovat na více zařízeních najednou (prý jen změna názvu). To zruším z principu, už mě to štve jak lžou.
petrV
Já jen doufám , že se zvedne kvalita obrazu
Martina
Dobry den chci se zeptat proc mi nejsou spustit zakladni programi
Zmrdu
Zloději a podvodníci

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze