mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

mobilenet.cz je v BlinkFeedu. Přidejte si nás!

autor:
, vydáno:

Ty nejzajímavější novinky, podrobné recenze a další obsah z mobilenet.cz můžete nově čerpat na telefonech HTC z nové služby BlinkFeed. Stačí, pokud máte některé z nových HTC s prostředím Sense 5 a veškerý obsah z mobilenet.cz si můžete prohlížet přímo ve službě BlinkFeed, která je integrována v telefonu.

Používáte HTC a víte co je BlinkFeed? Pro vás tak bude nejdůležitější jednoduchá informace, že už nyní si můžete ve zdrojích přidat mobilenet.cz do odběrů, a to jako jeden z vůbec prvních českých serverů ve službě.

mobilenet.cz v BlinkFeedu mobilenet.cz v BlinkFeedu mobilenet.cz v BlinkFeedu
mobilenet.cz v BlinkFeedu

Nevíte, co je BlinkFeed? O této službě a funkci jsme už několikrát psali, podrobně jsme se jí zabývali také v naší recenzi HTC One nebo recenzi HTC One mini. Jedná se o agregátor zpráv umístěný na domovské obrazovce, do kterého si přidáte předpřipravené zdroje z různých oblastí a články si společně s velkými fotkami můžete procházet přímo na domovské obrazovce vašeho smartphone HTC se systémem Android a nejnovější nadstavbou Sense 5. V technologické oblasti si nyní můžete přidat také mobilenet.cz.

Tagy článku: ,

Související články

Aplikace HTC BlinkFeed oslavila dvouleté výročí, úspěch slaví i u nás | vydáno
3
Blinkfeed od HTC bude dostupný i pro další telefony s Androidem | vydáno
2
Češi si upraví BlinkFeed na HTC One. Zapojte se i vy | vydáno
21

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Nativní aplikaci opravdu v blízké době neplánujeme. Pokud ale chcete obsadit dlaždici mobilenetem a náhodou vlastníte tablet s Windows 8/RT, používáte z nějakého důvodu Internet Explorer jako výchozí prohlížeč, přihlásíte se na mobilenetu pod svým účtem, můžete si do Start nabídky umístit dlaždici mobilenetu i s automaticky aktualizovaným ukazatelem nepřečtených článků. Na WP bohužel nic podobného nefunguje. Musíte použít nějakou aplikaci třetí strany, jak zmiňoval Martin. Jan Pospíšil
Aplikace zatím neplánujeme, ale můžete využít jakoukoliv RSS čtečku a Live Tile na mobilenet.cz si vytvořit v ní. Martin Pultzner
Udělejte Appku na Windows Phone :) Dost by se mi hodila vaše Live Tile :) Michal
Potáhni prstem blinkfeed dolů, vpravo nahoře jsou pod sebou tři tečky, klikni na to, dál témata a služby a já to tam mám hned jako první odkazy, zaškrtnout a je to tam. Marcus
Mohli by ste mi poradiť prosím mám One ešte len prvý deň a chcel by som si do Blinkfeed-u pridať mobilenet len neviem ako na to tak ak by ste mohli poradiť bol by som vďačný. Ďakujem :)
Jj,pěkný už jste tam dlouho ještě s jedním webem. Po nějakých 5 měsících vytvořit v blinkfeedu 2 kanály pro Čr je ale hrubě nedostatečné. Marcus

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 6 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

3Xiaomi Redmi Pro: deset jader, OLED displej a duální fotoaparát
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Včera jsme vás informovali, že kromě notebooku plánuje Xiaomi odhalit také model Redmi Pro, což se nakonec stalo. Redmi Pro nabídne kovovou konstrukci, duální fotoaparát, čtečku otisků prstů, 5,5palcový Full HD OLED displej, desetijádrový procesor Helio X25 a až 4 GB operační paměti. A cena? Necelých 9 tisíc za nejvýkonnější verzi.
1Testujeme watchOS 3. Jaké jsou naše dojmy?
vydáno |
Lukáš Sál
| článek
Na červnové vývojářské konferenci Apple společně s iOS 10 a macOS Sierra představil nový systém pro chytré hodinky Apple Watch včetně několika nových aplikací. Ten přijde na podzim, ale pro registrované vývojáře je k dispozici už nyní. My jej dva měsíce intenzivně testovali a nyní vám přinášíme naše ucelené první dojmy.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.