mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

mobilenet.cz je v BlinkFeedu. Přidejte si nás!

autor:
, vydáno:

Ty nejzajímavější novinky, podrobné recenze a další obsah z mobilenet.cz můžete nově čerpat na telefonech HTC z nové služby BlinkFeed. Stačí, pokud máte některé z nových HTC s prostředím Sense 5 a veškerý obsah z mobilenet.cz si můžete prohlížet přímo ve službě BlinkFeed, která je integrována v telefonu.

Používáte HTC a víte co je BlinkFeed? Pro vás tak bude nejdůležitější jednoduchá informace, že už nyní si můžete ve zdrojích přidat mobilenet.cz do odběrů, a to jako jeden z vůbec prvních českých serverů ve službě.

mobilenet.cz v BlinkFeedu mobilenet.cz v BlinkFeedu mobilenet.cz v BlinkFeedu
mobilenet.cz v BlinkFeedu

Nevíte, co je BlinkFeed? O této službě a funkci jsme už několikrát psali, podrobně jsme se jí zabývali také v naší recenzi HTC One nebo recenzi HTC One mini. Jedná se o agregátor zpráv umístěný na domovské obrazovce, do kterého si přidáte předpřipravené zdroje z různých oblastí a články si společně s velkými fotkami můžete procházet přímo na domovské obrazovce vašeho smartphone HTC se systémem Android a nejnovější nadstavbou Sense 5. V technologické oblasti si nyní můžete přidat také mobilenet.cz.

Tagy článku: ,

Související články

Aplikace HTC BlinkFeed oslavila dvouleté výročí, úspěch slaví i u nás | vydáno
3
Blinkfeed od HTC bude dostupný i pro další telefony s Androidem | vydáno
2
Češi si upraví BlinkFeed na HTC One. Zapojte se i vy | vydáno
21

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Nativní aplikaci opravdu v blízké době neplánujeme. Pokud ale chcete obsadit dlaždici mobilenetem a náhodou vlastníte tablet s Windows 8/RT, používáte z nějakého důvodu Internet Explorer jako výchozí prohlížeč, přihlásíte se na mobilenetu pod svým účtem, můžete si do Start nabídky umístit dlaždici mobilenetu i s automaticky aktualizovaným ukazatelem nepřečtených článků. Na WP bohužel nic podobného nefunguje. Musíte použít nějakou aplikaci třetí strany, jak zmiňoval Martin. Jan Pospíšil
Aplikace zatím neplánujeme, ale můžete využít jakoukoliv RSS čtečku a Live Tile na mobilenet.cz si vytvořit v ní. Martin Pultzner
Udělejte Appku na Windows Phone :) Dost by se mi hodila vaše Live Tile :) Michal
Potáhni prstem blinkfeed dolů, vpravo nahoře jsou pod sebou tři tečky, klikni na to, dál témata a služby a já to tam mám hned jako první odkazy, zaškrtnout a je to tam. Marcus
Mohli by ste mi poradiť prosím mám One ešte len prvý deň a chcel by som si do Blinkfeed-u pridať mobilenet len neviem ako na to tak ak by ste mohli poradiť bol by som vďačný. Ďakujem :)
Jj,pěkný už jste tam dlouho ještě s jedním webem. Po nějakých 5 měsících vytvořit v blinkfeedu 2 kanály pro Čr je ale hrubě nedostatečné. Marcus

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 6 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

GadgetMix: teplem napájené hodinky a sluchátka s dokonalými basy
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho pravidelného seriál jsme pro vás vybrali dva zajímavé gadgety na indiegogo.com. V prvním případě se jedná o chytré hodinky, které nemusíte nikdy nabíjet, protože k napájení používají vaše tělesné teplo. Druhým gadgetem jsou pak bezdrátová sluchátka, která byla navržena pro milovníky elektronické a taneční hudby.
recenze45Recenze Xiaomi Mi Note 2: krása je v křivkách
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Xiaomi již nelze ignorovat ani na našem trhu. Stále více jeho modelů dostává globální verzi, kde již nechybí plnohodnotné LTE. Jinak tomu nebude ani u Xiaomi Mi Note 2, jednoho z nejnovějších modelů tohoto čínského výrobce. Dostane se telefon se zakřiveným OLED displejem, skvělou hardwarovou výbavou a 22,5Mpx fotoaparátem mezi ty nejlepší, anebo upadne v zapomnění?
recenzeRecenze hry Galaga Wars: válka proti hmyzu z vesmíru
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Galaga patří mezi nejstarší a nejslavnější herní série a soudě dle přísunu nových dílů nebo remasterů tu s námi ještě nějaký ten čas pobude. Čistě mobilní přírůstek s přídomkem Wars ale ukazuje, že to vůbec není na škodu. Akčním arkádám se daří i dnes a právě rychlá hratelnost spolu s jednoduchým ovládáním se perfektně hodí na chvilkové hraní.
recenze18Recenze CAT S60: obrněná střední třída s termokamerou
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
Na trhu neexistuje příliš mnoho skutečně odolných telefonů. Jistě, některé běžné telefony mají zvýšenou odolnost vůči vniknutí prachu a vody, ale když přijde na extrémní podmínky, selžou. CAT S60 je v tomto ohledu jiný, a navíc má zabudovanou nefalšovanou termokameru. Jak si vedl v našem testu a ospravedlní jeho výbava vysokou cenu?