#mobileDrink 14 v Praze už příští čtvrtek: přihlaste se tady a teď

#mobileDrink 14 v Praze už příští čtvrtek: přihlaste se tady a teď
Fotografie: mobilenet.cz
  • Spouštíme ostré přihlašování na mobileDrink v Praze
  • Konat se bude ve čtvrtek 26. září od 18:30
  • K vyzkoušení budou ty nejnovější a nejlepší smartphony

26. září pořádáme ve spolupráci s Vodafonem #mobileDrink 14 – další neformální setkání s vámi, našimi čtenáři a fanoušky mobilenet.cz a také s fanoušky na sociálních sítích Vodafone. Tentokrát se vrátíme za našimi fanoušky a příznivci do Prahy. Partnerem události je kromě Vodafonu také již tradičně Samsung a Huawei. Technologickým partnerem akce je Alza.cz.

#mobileDrink 14 v Praze už příští čtvrtek

A co bude na programu tentokrát? Budete mít šanci poznat, kdo stojí za našimi weby mobilenet.cz, fZone.cz nebo fDrive.cz i pracovníky odpovídající na vaše zvídavé dotazy na sociálních sítích Vodafonu, pohrát si s nejnovějšími telefony a wearables a dozvědět se něco zajímavého.

Třináctý #mobileDrink se konal v úžasném prostoru Petrof galerie a kavárny, budově, která získala i ocenění krajská stavba roku.

Na místě si budete moci vyzkoušet nejen nové telefony, hlavně si ale budete moci popovídat s dalšími fanoušky mobilních technologií a chybět nebude zajímavá soutěž o hodnotné ceny. Vše jako obvykle proběhne v uvolněném neformálním duchu.

Místo a čas konání #mobileDrink 14

KDY: ve čtvrtek 26. září od 18:30
KDE: Praha (místo potvrdíme registrovaným členům)

Vyzkoušejte si nejnovější telefony a tablety na #mobileDrinku!

Atraktivní pro vás určitě bude možnost vyzkoušet si nejnovější mobilní telefony, tablety nebo wearables. Chybět nebudou Samsungy Galaxy Note10+ a S10+, Huawei P30 Pro, ZenFone 6, Nokie, Honory, LG, Sony Xperii 1 a iPhony 11 (Pro Max). Těšit se můžete i na telefony nová BlackBerry, Xiaomi nebo Motoroly a mnoho dalších zajímavých přístrojů.

Chcete se mobileDrinku zúčastnit? Pak neváhejte ani minutu a přihlaste se níže. Kapacita mobileDrinku je totiž omezená, do prostoru se vejde 50 fanoušků a pozveme jen ty nejrychlejší! Přihlašovací formulář pro předběžné přihlášení na #mobileDrink 14 naleznete níže. Pokud se vám nezobrazuje, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!