mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Microsoft připravuje Surface Book 2: bez konvertibility a levnější

autor:
, vydáno:

Surface Book je bezesporu zajímavé hardwarové zařízení, ale jeho cena ho předurčuje pouze movitějším zájemcům. To by se ale s příchodem druhé generace mohlo změnit. Na druhou stranu už to nebude Surface Book, který byste možná čekali.

Přijde totiž o jednu ze svých hlavních předností, a to konvertibilitu. Obrazovku již nepůjde oddělit od klávesnice, a tak celé zařízení bude fungovat jako obyčejný laptop. Všechno by však měla vynahradit snížená cena. Předpokládá se, že na trhu v USA by mohla základní varianta začínat těsně pod tisícem dolarů, což by u nás mohlo znamenat nějakých 25 tisíc daní, případně o něco více, pokud by se zde přístroj prodával přes prostředníky. Jen pro srovnání: původní Surface Book začínal na českém trhu na 50 tisících.

Microsoft Surface Book
Design zůstane podobný, ale na skládání a oddělování zapomeňte.

Zbylé parametry zůstanou víceméně shodné, tedy 13,5 palce velký displej a hliníkové tělo. Na odhalení nebudeme muset čekat dlouho, podle spekulací by mohlo proběhnout na přelomu března a dubna s tím, že masová produkce začne vzápětí.

Zdroje: pocketnow.com

Tagy článku: ,

Související články

Příští možný tah Microsoftu? Skládací Surface Phone | vydáno
33
Surface Phone stále v nedohlednu, obrázky byly falešné (aktualizováno) | vydáno
44
Microsoft Surface Book nyní koupíte i na českém trhu | vydáno
17

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Pak se ale nebude lisit od suntu jako Acer. Johny
No som veľmi zvedavý. Prvá verzia sa im podarila tak snáď to bude len lepšie. Xwert Is
Surface Book nebol konvertibl, ale 2v1. Nový surface book može byt konvertibl, s tým že sa už sa nebude dat oddelit diaplej, ale max preklopiť. Dufam sa to nestane. WTF

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 3 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

GadgetMix: klávesnice pro staromilce a inteligentní ukulele
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho pravidelného seriálu potěšíme všechny hipstery a obecně milovníky retra. S klávesnicí lofree získají zážitek jako při psaní na starých mechanických psacích strojích. Zároveň však disponuje i moderní technologií a připojením přes Bluetooth. Druhým gadgetem je pak chytré ukulele, které vás naučí hrát pomocí rozsvěcujících se LED na hmatníku.
recenze112Recenze Huawei P10: duální evoluce
vydáno |
Jiří Vencl
| recenze
Nové vlajkové lodě od Huawei přicházejí na český trh a ambice mají vskutku vysoké, nuž posuďte sami: vylepšený duální fotoaparát Leica s portrétním režimem, vysoký výkon, rychlé nabíjení, krásné tělo nebo v neposlední řadě nová čtečka otisků prstů. Jak to funguje v reálu a co na to konkurence? To prozradí naše recenze, kde jako obvykle nechybí ani videopohled.