Meizu si k 15. narozeninám nadělí bezrámečkový telefon. Známe přibližný vzhled

Meizu si k 15. narozeninám nadělí bezrámečkový telefon. Známe přibližný vzhled
  • Čínské Meizu v příštím roce oslaví 15. narozeniny
  • K jejich příležitosti se chystá novinka Meizu 15 Plus
  • Ve výbavě se objeví například duální fotoaparát

Aktualizováno 28. 12. 2017 16:05

Po zhruba dvou týdnech o sobě opět dává vědět chystaný výroční telefon Meizu 15 Plus. Na sociální síti Weibo se objevil screenshot obrazovky, na které je možné vidět render budoucího smartphonu. Displej bude mít minimální rámečky a zaoblené rohy. Na zadní straně se objeví duální fotoaparát a pravděpodobně přisvětlení složené z 10 LED v kruhovém tvaru. Podobné řešení nabídlo již dříve Meizu Pro 6.

Meizu 15 Plus

Původní text z 11. 12. 2017

V březnu 2003 byla založena čínská společnost Meizu. Od té doby nám již za čtyři měsíce uběhne přesně 15 let, což je poměrně významné jubileum. Výrobce ho hodlá patřičně oslavit a představit opravdu působivý telefon. Dle v současnosti dostupných informací by se novinka měla jmenovat Meizu 15 Plus. Unikly již také dva snímky, které údajnou novinku zachycují. Můžeme tak vidět, že se Meizu vydá cestou Xiaomi a jeho řady Mi MIX. Po stranách a nad displejem budou rámečky velmi malé, zatímco pod zobrazovače zbylo místo například pro čtečku otisků prstů.

Meizu 15 Plus

Celkově telefon vsadí na oblé tvary a na zadní straně spatřujeme vertikálně orientovaný duální fotoaparát. Podrobnější informace v tuto chvíli nejsou známé. Pouze u ceny se odhaduje, že bude v případě základní verze startovat na přibližně 430 dolarech, což je v přepočtu necelých 12 tisíc korun.

Zdroj: weibo.com, gsmarena.com, weibo.com

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze