Huawei Mate 40 nakonec zřejmě nenabídne selfie kameru pod displejem

2× aktualizováno
Huawei Mate 40 nakonec zřejmě nenabídne selfie kameru pod displejem
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • 108Mpx fotoaparát u Huawei Mate 40 má porazit ostatní 108Mpx snímače
  • Výrobce použije tzv. „amorfní“ čočku, jež má markantně vylepšit kvalitu snímků
  • Selfie kamera bude konvenční, nebude tedy pod displejem

Aktualizováno 30. 6. 2020

Nějakou dobu se spekulovalo o tom, že by modelová řada Mate 40 od Huawei mohla přinést selfie kameru pod displejem, a to od firmy Visionox. Aktuální informace však naznačují, že i řada Mate 40 se bude muset smířit s konveční selfie kamerou, na což upozorňuje Digital Chat Station. Detaily o tom, zda se bude jednat o „průstřel“ v displeji, či kapkovitý výřez chybí.

Aktualizováno 18. 6. 2020

Vlajková řada Huawei Mate 40, k jejímuž představení by mělo podle Nikkei Asian Review dojít zhruba s dvouměsíčním zpožděním, by měla zaujmout velmi vysokou obnovovací frekvencí displeje. Informace pochází ze zdrojů Rosse Younga, podle nějž se můžeme těšit na 120Hz obrazovku. Překvapivě však na jeho seznamu nenajdeme Huawei Mate 40 Pro. Pochlubí se snad ještě vyšší obnovovací frekvenci?

Původní informace z 15. 6. 2020

Nová vlajková řada telefonů Mate od společnosti Huawei by mohla podle informací zveřejněných na weibo.com dorazit již v říjnu. Další příspěvek na weibo.cn pojednává o tom, že by měla novinka obdržet 108Mpx snímač. Tato informace navíc údajně pochází přímo od dodavatelů Huawei.

108Mpx fotoaparát má zabodovat speciální „amorfní“ čočkou, která má markantně vylepšit kvalitu snímků. Díky tomu má Huawei Mate 40 překonat ostatní konkurenty se snímačem shodného rozlišení.

Diskuze ke článku
Mio
A nějaké to přiblížení amorfní čočky by nebylo?
Kuzma
Koupim si Huawei, az:
1) Zase bude mit google sluzby
2) Uvede nastupce Huawei Mate 20X, nejaky Mate 40X
HuHu
Huawei Mate 40 bude osazen 108Mpx snímačem s amorfní čočkou, ale bez google aplikací je mobil úplně k ničemu hlavně že televizní reklama masíruje teenagery že bez toho mobilu se nedá žít.....
St
Docela se těším. Už nyní Huawei patří ke špičce co se týče mobilní fotografie. Navíc jak doufám, americké emgargo donutí Huawei jít z cenami podstatně dolů, což jak doufám povede ke zlevnění i u ostatních výrobců.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze