Chytré hodinky Amazfit Health Watch jdou do prodeje s cenovkou pod tři tisíce

Chytré hodinky Amazfit Health Watch jdou do prodeje s cenovkou pod tři tisíce
8
  • Hodinky disponují novým čipsetem Huangshan No. 1 s podporou umělé inteligence
  • Baterie o kapacitě 200 mAh zajistí až týdenní výdrž

Na začátku června představené hodinky Amazfit Health Watch jdou do prodeje za cenu 699 čínských jüanů, tedy přibližně 2 700 korun včetně DPH. Amazfit Health Watch cílí na uživatele, kteří se aktivně zajímají o své zdraví. Jedním z hlavních lákadel je zabudovaný EKG senzor, který společně s vylepšeným srdečním monitorem PPG nepřetržitě sleduje zdravotní kondici uživatele. Výrobce se během vývoje spojil s odborníky z Pekingské univerzity, podle nichž dosahují hodinky spolehlivosti 97,42 % v odhalení srdeční arytmie a 95,52 % při využití fotopletysmografie (kontroly funkčnosti žilního toku). Naměřené údaje dokáží hodinky uchovávat ve vnitřní paměti až po dobu jednoho týdne, poté je potřeba zařízení sesynchronizovat s telefonem.


Amazfit Health Watch dále zvládají detekovat pád či dokonce přivolat pomoc v případě ohrožení a zaslat SOS zprávu na předem navolené telefonní číslo. Novinkou je rovněž zbrusu nový čipset Huangshan No. 1 (MHS001) s podporou umělé inteligence, který spolu s baterií o kapacitě 200 mAh zajistí až týdenní výdrž.

Amazfit Health Watch

Z dalších specifikací stojí za zmínku 1,28palcový displej s rozlišením 176 × 176 pixelů, který chrání tvrzené sklo nebo voděodolnost až do hloubky 30 metrů. Propojení se smartphonem je možné díky podpoře Bluetooth 5.0. Celkové rozměry se zastavily na 42 × 35 × 12,5 milimetrech a hmotnost na 25 gramech, což ocení zástupkyně něžného pohlaví.

Amazfit Health Watch

Kromě výše uvedených funkcí hodinky zvládají sledovat počet ušlých kroků, spálených kalorií nebo měření dalších sportovních aktivit. K dispozici budou ve třech barevných variantách – černé a růžové se silikonovým páskem a hnědé s elegantním páskem koženým. Když přesně se hodinky objeví i na našem trhu zatím zůstává s otazníkem.

Technické parametry Xiaomi Amazfit Health Watch

Kompletní specifikace
Konstrukce42 × 35 × 12,5 mm, 25 g, odolnost: ano
Pásekumělý, vyměnitelný: ne, zapínání: ?
Displej?, 1,28" (176 × 176 px), tvar: hranatý
Systém?, kompatibilní s: ?
Datové funkceBluetooth: 5.0, Wi-Fi: ?, mobilní sítě: ?, NFC: ?
Chipset
Paměťvnitřní paměť: ?, paměťové karty: ?
Akumulátor200 mAh, nabíjení: ?
Dostupnost, 2 700 Kč
Diskuze ke článku
Joe Black
Joe Black
Výdrž týden místo 60+ dní.
To se Vám to druhá generace fakt povedla.
Nemluvě vůbec o tom, že EKG je z principu pitomost v hodinkách.
Pushpull
Mate pravdu - Omron, Breuer, Withings, Apple, HP... sami podvodnici, ktori nerozumeju meraniu EKG a ze to maju schvalene od roznych dohliadatelov na klinicke ucely, to je samy podvod.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze