mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Windows 10 Creators Update by měl nakonec dorazit v dubnu

| autor:
, vydáno:

Uživatelé desktopových Windows 10 se již brzy mohou těšit na zásadní aktualizaci nazvanou Creators Update. Prozatím není oficiálně známé datum vydání, avšak vše směřuje k letošnímu dubnu.

Windows 10

Creators Update byl světu oficiálně představen koncem října a na přehled všech novinek se můžete podívat v našem článku. Ve stručnosti můžeme říci, že aktualizace bude zaměřena především na kreativní tvorbu s 3D objekty, což zajistí nová aplikace Malování 3D. Změny se dočká také centrum notifikací a spodní panel, kam například budou moci přibýt vaše kontakty.

TIP! Windows 10 Creators Update: další velký update oficiálně

Nyní se objevily informace, že Microsoft by do konce tohoto měsíce měl ukončit veškeré funkce do aktualizace a totéž platí pro optimalizaci. Dříve se sice spekulovalo o březnovém vypuštění aktualizace, nicméně se zdá, že se vše stane až v průběhu dubna.

Zdroje: mspoweruser.com, theverge.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Cortana bude umět zobrazit zmeškané notifikace i v jiných zařízeních | vydáno
9
Univerzální aplikace Outlook a Kalendář pro Windows aktualizována | vydáno
5
Windows 10 už jsou na 400 milionech aktivních zařízení | vydáno
12

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

nevadí, jedeme dál. lidi počkají, ostatně jsou na to u microsoftu zvyklí. samotné desítky budiž důkazem, že když se spěchá vyleze z toho nakonec zmetek. jen
Radši pozdě a lépe, než brzy a špatně. Martin

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 2 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

Představení prvního iPhonu před 10 lety otřáslo světem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Dnes uplynulo přesně 10 let od chvíle, kdy před spoustu novinářů předstoupil vizionář a spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Jobs, a oficiálně představil vůbec první Apple iPhone. Během celé dekády se z původně vysmívaného přístroje, který toho moc neuměl, stal respektovaný telefon té nejvyšší kategorie, na který spousta uživatelů nedá dopustit.
Střílel jsem mimozemšťany s novým HTC Vive. A byla to zábava
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
Virtuální realita HTC Vive se stala ještě lepší, a to díky představení Vive Trackeru – snímače, který umístíte na libovolný předmět, se kterým pak můžete interagovat ve virtuální realitě. HTC vylepšilo i helmu, která má nově integrovaná sluchátka a lepší systém upínání. Obě novinky jsme na veletrhu CES v Las Vegas vyzkoušeli a zde jsou naše dojmy.