mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Windows 10 Creators Update by měl nakonec dorazit v dubnu

| autor:
, vydáno:

Uživatelé desktopových Windows 10 se již brzy mohou těšit na zásadní aktualizaci nazvanou Creators Update. Prozatím není oficiálně známé datum vydání, avšak vše směřuje k letošnímu dubnu.

Windows 10 Creators Update

Creators Update byl světu oficiálně představen koncem října a na přehled všech novinek se můžete podívat v našem článku. Ve stručnosti můžeme říci, že aktualizace bude zaměřena především na kreativní tvorbu s 3D objekty, což zajistí nová aplikace Malování 3D. Změny se dočká také centrum notifikací a spodní panel, kam například budou moci přibýt vaše kontakty.

TIP! Windows 10 Creators Update: další velký update oficiálně

Nyní se objevily informace, že Microsoft by do konce tohoto měsíce měl ukončit veškeré funkce do aktualizace a totéž platí pro optimalizaci. Dříve se sice spekulovalo o březnovém vypuštění aktualizace, nicméně se zdá, že se vše stane až v průběhu dubna.

Zdroje: mspoweruser.com, theverge.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Cortana bude umět zobrazit zmeškané notifikace i v jiných zařízeních | vydáno
9
Univerzální aplikace Outlook a Kalendář pro Windows aktualizována | vydáno
5
Windows 10 už jsou na 400 milionech aktivních zařízení | vydáno
12

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

nevadí, jedeme dál. lidi počkají, ostatně jsou na to u microsoftu zvyklí. samotné desítky budiž důkazem, že když se spěchá vyleze z toho nakonec zmetek. jen
Radši pozdě a lépe, než brzy a špatně. Martin

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 2 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

8Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.