Vyhrajte Xiaomi Redmi Note 7

Vyhrajte Xiaomi Redmi Note 7
  • V dnešní soutěži můžete získat povedené Xiaomi Redmi Note 7 s velkým úložištěm pro vaše data
  • Telefon se chlubí velkým displejem s Full HD+ rozlišením a 48Mpx fotoaparátem
  • Pokud jej chcete získat, stačí odpovědět na tři soutěžní otázky a mít trochu štěstí při losování

Další soutěž je tu, tentokrát jsme si pro vás, spolu s oficiálním zastoupení Xiaomi-Czech, připravili soutěž o špičkové Xiaomi Redmi Note 7 se 128GB úložištěm pro vaše data.

Vyhrajte Xiaomi Redmi Note 7 - Soutěž

Redmi Note 7 představuje největší posun v designu v této série. Na první pohled zaujme prémiový vzhled s Corning Gorilla Glass 5 na přední i zadní straně. Nádherný displej v poměru 19,5:9 s kapkovitým výřezem má úhlopříčku 6,3 palce a rozlišení Full HD+, tedy 2 380 × 1 080 pixelů. Vysoká hustota pixelů a přesné barvy (barevný gamut dosahuje 84 % NTSC) poskytují jeden z nejlepších vizuálních zážitků ve své třídě.

Xiaomi Redmi Note 7

Na zadní straně je umístěn podsvícený CMOS senzor Samsung ISOCELL Bright GM1, který má 48 milionů fyzických pixelů. Při fotografování využívá technologii Tetracell společnosti Samsung, která spojuje čtyři pixely, aby fungovaly jako jeden velký pixel s rozlišením 1,6 µm. To značně zvyšuje světelnou citlivost a výsledný 12Mpx obraz je mnohem ostřejší a jasnější, a to i za zhoršených světelných podmínek.

Zaujme rovněž celkové provedení Redmi Note 7. Kromě tvrzeného skla na přední i zadní straně má telefon zesílené rohy a tlačítka a porty jsou opatřeny vodotěsným těsněním snižujícím následky při náhodném postříkání.

Chcete tento povedený telefon získat právě vy? Zapojte se do naší soutěže!

Jak hrát a vyhrát?

Je to jednoduché, stačí správně zodpovědět tři soutěžní otázky. Pokud budete mít štěstí, za pár dní vylosujeme právě vás! Správné odpovědi hledejte na stránkách Xiaomi-Czech.cz.

Soutěž probíhá od 8. 7. 2019 00:01 hod. do 15. 7. 2019 23:59 hod. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!