Virtuál Kaktus na Vánoce zdvojuje data navíc i SIM karty

Virtuál Kaktus na Vánoce zdvojuje data navíc i SIM karty
  • Služby virtuálního operátora Kaktus využívá 80 tisíc zákazníků
  • V rámci vánoční akce naděluje dvě SIM karty za cenu jedné
  • Zdvojnásobená budou také data

Virtuální operátor Kaktus spadá pod T-Mobile a patří mezi vůbec největší, aktuálně jej využívá 80 tisíc zákazníků. Na letošní Vánoce si připravil akci pro nové i stávající zákazníky. Noví zákazníci obdrží při nákupu SIM karty prostřednictvím e-shopu hned dvě SIMky za cenu jedné, tzn. za 100 Kč. Na každé SIM pak budou mít k dispozici kredit ve výši 100 Kč, 500 MB dat a dalších 250 MB na sociální sítě jako dárek. Nabídka platí do 31. 12. 2017.

Kaktus má vánoční odměnu i pro své stávající zákazníky. Každý uživatel, který má aktivní jakýkoliv datový samoobnovující balíček, získá při dokoupení datového balíčku navíc dvojitou dávku dat. Namísto standardní nabídky 500 MB za 100 Kč tak zákazníci získají rovnou 1 000 MB. Nákup je nutné uskutečnit prostřednictvím Turbo Buttonu v aplikaci. Nabídka je platná od 1. 12. do 31. 12. 2017 a je možné ji čerpat opakovaně.

„Pro extra data platí, že je při nevyčerpání převádíme. Kaktusáci se tak mohou v případě rovnou předzásobit a to navíc i ve chvíli, kdy stále využívají data ze samoobnovujícího balíčku. Noví zákazníci se zase mohou o SIMku podělit s tím, s kým chtějí být nebo jsou nejvíc v kontaktu,“ vysvětluje David Milota, segmentový manažer předplacených služeb.

Stáhnout Kaktus

Google Play (zdarma) App Store (zdarma) Microsoft Store (zdarma)

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze