Větší a kvalitní tablet s Androidem? Blíží se Motorola Moto Tab G70

Větší a kvalitní tablet s Androidem? Blíží se Motorola Moto Tab G70
Fotografie: Motorola
  • Nasazen bude 11palcový displej s 2K rozlišením
  • Tablet bude disponovat zvýšenou odolností dle stupně krytí IP52
  • Výdrž by se měla pohybovat kolem 15 hodin

Situace na poli tabletů s Androidem stále není příliš růžová, ačkoliv se v loňském roce přeci jen mírně zlepšila, a to především s příchodem povedeného Xiaomi Padu 5. Naději na další zajímavé kousky máme i letos díky připravovaném tabletu Motorola Moto Tab G70, o kterém informuje nejen indický obchod Flipkart, ale také známý Evan Blass.

Motorola Moto Tab G70

Již nyní tak víme, že půjde spíše o větší zařízení s 11palcovým displejem, který bude mít poměr stran 15:9 a 2K rozlišení. Maximální jas má činit 400 nitů a chybět nemá ani speciální certifikace pro sledování obsahu z Netflixu a Amazon Prime Video ve vysokém rozlišení. Sledování videí pak umocní i solidní ozvučení prostřednictvím čtyř reproduktorů.

Tablet bude spoléhat na procesor Helio G90T od MediaTeku a 4GB RAM. 64GB úložiště je spíše průměrné, ale slot pro paměťovky chybět nebude. Dále zaujme hliníková konstrukce s IP52, což znamená, že odolá stříkající vodě. Na zadní straně lze počítat s 13megapixelovým fotoaparátem, zatímco pro videohovory je na čelní straně kamerka s 8 megapixely.

V těle tabletu má být baterie s kapacitou 7 700 mAh, která má vystačit na 15 hodin běžného používání. Opětovné nabíjení je možné výkonem 20 W prostřednictvím drátové nabíječky. Motorola Moto Tab G70 by se měl již 18. ledna objevit na indickém trhu, nicméně jeho dostupnost na dalších trzích je prozatím neznámá.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze