Valentýnský dárek pro vaši drahou polovičku

Vybíráte telefon, který je přiměřeně velký do ženské dlaně, rychlý, se skvělým fotoaparátem a ideálně v růžové barvě?

Samsung Galaxy A5 (2017)

Samsung v těchto dnech představuje novinky Galaxy A3 a A5 , které naplňují parametry takového dárku. Nově představované modely Samsung Galaxy A3 a A5 si zakládají na skvělé optice a elegantním designu. Galaxy A5 nabízí oba fotoaparáty s rozlišením 16 Mpix, menší varianta A3 nabídne přední 8Mpix fotoaparát a zadní fotoaparát s rozlišením 13 Mpix. Objektiv fotoaparátu je zapuštěný do skleněného těla telefonu, a neruší tak jeho linii.

Jednoduché ovládání fotoaparátu umožňuje rychlé přepínání mezi tematickými režimy a okamžité používání filtrů pro přidání dalších efektů. K dispozici jsou také speciální režimy, například Food Mode, který ocení zejména milovníci dobrého jídla – filtr totiž optimalizuje barevné podání a kontrast tak, aby pokrmy nejen skvěle chutnaly, ale i vypadaly na fotkách.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Až 265 GB nejen na fotky

U obou telefonů je možné rozšířit paměť až na 265 GB prostřednictvím microSD karty. Vylepšení se dočkala také baterie, která teď vydrží mnohem déle a rychleji se nabíjí. Samozřejmostí je i praktická funkce Always on Display, díky které můžete rychle nakouknout do kalendáře či časomíru bez toho, abyste odemykali zařízení. Obě varianty jsou vybaveny osmijádrovým procesorem, podporou NFC a odolností vůči vodě a prachu (certifikace IP68).

Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant – Black Sky, Gold Sand, Blue Mist a Peach Cloud. Doporučená cena modelu A5 je 11 999 Kč, variantu A3 pořídíte za 8 999 Kč. Více informací najdete na www.samsung.cz.