Objevte s aplikací 2GIS pražská letní kina

1

Informační systém Prahy 2GIS k 1. 8. 2015 přehledně zpracoval pražská letní kina, aby návštěvníkům usnadnil cestu za jedinečným filmovým zážitkem. Z průzkumu totiž vyplývalo, že většina dotázaných nevěděla, kde letní kina hledat. Aplikace funguje jak pro chytré telefony v on-line a off-line režimu, tak také na stránkách informačního systému 2GIS.cz

Podle průzkumu, který primárně cílil na obyvatele hlavního města, téměř 89 % dotázaných již někdy letní kino navštívilo. Většina z nich (55 %) ovšem mimo hlavní město. Jako hlavní důvod, proč nechodí do letního kina v Praze, uvádí téměř 45 % dotázaných, že neví, kde pražská letní kina hledat. Dalších 15 % se svěřuje, že je návštěva letního kina ještě nenapadla a 13 % respondentů zmiňuje časové důvody. Mezi tři nejznámější a nejpopulárnější letní kina patří Regina v Karlíně, Aperol Spritz ve Žlutých lázních a letní kino na Střeleckém ostrově.

2GIS

Pro všechny, kdo se nechtějí nechat během letošních prázdnin ochudit o tento jedinečný letní zážitek, je tu velmi snadné řešení. Stačí zadat slovní spojení „letní kino“ do vyhledávače buď on-line na stránkách www.2gis.cz, nebo off-line ve stejnojmenné mobilní aplikaci. Okamžitě pak získáte v detailní mapě přehled o letních kinech ve svém okolí včetně dodatečných informací o otevírací době, způsobu platby či kontaktech. A vždy budete mít jistotu, že získané údaje jsou aktuální. 2GIS totiž využívá vlastní call centrum, které kontaktuje organizace a informace ověřuje a aktualizuje na denní bázi.

Letní kino je příkladem pravé letní romantiky. Kde jinde máte zářivé hvězdy nad hlavou i před sebou na plátně? Cestou do letního kina se však nemusíte řídit podle hvězd. Informační systém Prahy s 3D mapou 2GIS totiž obsahuje také praktický plánovač trasy,“ říká Jan Vališ, ředitel společnosti 2GIS, a dodává: „Stačí si vybrat, zda do kina pojedete autem či městskou hromadnou dopravou. V prvním případě se vám jistě budou hodit také informace o nejbližších možnostech parkování včetně informací o zónách, počtu parkovacích míst a ceně parkovného.

Aplikace 2GIS je zdarma ke stažení přes App Store, Google play a BlackBerry World.

Stáhnout 2GIS

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Zdroje: Tisková zpráva

Související články
Diskuze ke článku
mato
No úžas takéto jednorazové appky. Ako by tie letné kiná menili polohu každý týždeň. Stačí sa na to raz pozrieť a viac už nie je potreba. No ale dnes musí byť appka asi na všetko. ;-)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze