Nová verze Kuki pro Android a iOS modernizuje vzhled a přináší novinky

Nová verze Kuki pro Android a iOS modernizuje vzhled a přináší novinky
4
  • Aplikace pro sledování televize přes Android a iOS se dočkala výrazného redesignu a také nových funkcí
  • Mezi ty hlavní patří prodloužení doby zpětného zhlédnutí z 24 na 168 hodin
  • Těšit se lze ale i na snadnější vyhledávání, lepší orientaci a obrázkovou programovou nabídku

Aktualizace výrazně měnící vzhled a přinášející nové funkce přišla nejprve zpočátku měsíce na Android (verze 5.1 a vyšší) a před pár dny i na iOS (verze 11 a vyšší).


Jak může každý, kdo aplikaci používá, vidět, hlavní změnou je přepracované prostředí, které nyní poskytuje stejnou grafiku jako nová verze Kuki ve vaší televizi. Nese se ve vesmírném stylu, což společnost vysvětluje trochu klišovitě: „Vesmír pro nás představuje nekonečné možnosti, které nikde nekončí. Vnímáme ho jako inspiraci, kterou náš tým posouvá stále dopředu, až za hranice možností.


Vedle toho vývojář zmiňuje také to, že nová verze aplikace přináší snadnější vyhledávání, lepší orientaci a obrázkovou programovou nabídku. Výhodou zůstává, že televizi můžete sledovat kdekoli nejen v ČR a na Slovensku, ale i v rámci Evropské unie.

Stáhnout Kuki

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
HeXXX
Hloupé je ovšem to, že aplikace nepodporuje zrcadlení :(
Tomáš Janírek
Tomáš Janírek
Na kuki je hlavne otravne, jak silene pomala je, ze nefunguje poradne posun casu ..... a to nemluvim o aplikacich, ale primo o settopboxu od netoxu ....
Petr
Zkouším tudle novou verzi v mobilu i tabletu. Za mě je nejhorší to jejich nahrazení časové osy těma náhledama pořádů. Nadřazené programům jsou odkazy Trháky, Seriály, Kino apod., bohužel to nejde ani skrýt nebo přesunout na konec seznamu kanálů. Rolování mezi kanály je líné (než načte náhledy obrázků). Na mobilu se ani nepřeklopí obrazovka s náhledy programů, takže jde vidět u každé stanice jen dva programy :-(

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze