Menší tablet Realme Pad Mini se odhaluje. Premiéra proběhne v příštím týdnu

aktualizováno
1
Menší tablet Realme Pad Mini se odhaluje. Premiéra proběhne v příštím týdnu
Fotografie: Realme
  • Displej bude mít 8,7" úhlopříčku
  • Tablet má pohánět procesor Unisoc T616 společně s 3GB operační pamětí
  • Nasazena by měla být baterie s kapacitou 6 400 mAh

Aktualizováno 30. 3. 2022

Menší tablet od Realme, model Pad Mini, se výrazně přiblížil. Dle informací od Abhisheka Yadava by se měl představit již 4. dubna. Došlo také k úniku oficiálních materiálů, které prozrazují některé střípky z výbavy. Potvrzen je 8,7" displej, procesor Unisoc T616, 3GB operační paměť či tloušťka tabletu pouhých 7,6 mm. Baterie bude mít kapacitu 6 400 mAh a podporováno bude 18W drátové nabíjení.

Realme Pad Mini

Původní informace z 23. 2. 2022

Realme v loňském roce přineslo svůj první tablet zvaný Realme Pad, který se vcelku povedl, neboť zaplnil poloprázdný segment ve střední třídě. Dle informací smartprix.com chystá Realme v letošním roce další model, tentokrát o něco menší. Budoucí Realme Pad Mini by si měl vystačit s 8,7" panelem.

O výkon se stará procesor Unisoc T616 v kombinaci se 4GB RAM. Existovat by však měla i 3GB verze. Pro vaše soubory má být připravena 64GB interní paměť. Neměl bych chybět ani slot pro paměťovky. Baterie si vystačí s kapacitou 6 400 mAh a podporováno bude 18W nabíjení. Na zadní straně je modul s 8megapixelovým fotoaparátem, zatímco pro videohovory bude k dispozici 5megapixelová kamerka. Poslední parametr zmiňuje velmi lákavou tloušťku 7,6 mm. Na další informace, stejně tak na datum premiéry, si musíme ještě počkat.

Související články
Diskuze ke článku
Martin Prokop
Martin Prokop
O tom že by jejich větší tablet nějak zasedne zasahnul do střední třídy nemůže být řeč. A tohle s lowend SoC ?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze