MacBook Air M1 je za nejlepší cenu. Cena spadla o 3 300 korun

MacBook Air M1 je za nejlepší cenu. Cena spadla o 3 300 korun
Fotografie: Mobil Pohotovost
  • Oblíbený MacBook Air s M1 čipem je teď nejlevnější, co kdy byl
  • Cena klesla na 26 690 Kč, což je sleva 3 300 korun oproti původní ceně
  • Aktuálně jde o nejlepší cenu na českém trhu

Nastala ideální doba na nákup nového notebooku od Applu. Mobil Pohotovost totiž zlevnila MacBook Air M1 na rekordních 26 690 Kč, což je aktuálně vůbec nejlepší cena na českém trhu. Kromě pořádné slevy na vás čeká bonus k výkupní ceně, díky kterému vyměníte své staré zařízení za nový MacBook ještě výhodněji.

MacBook Air s M1 se od loňského uvedení na trh stal jedním z vůbec nejprodávanějších počítačů od Applu. Právě procesor Apple M1 je tím hlavním důvodem, proč je notebook mezi uživateli tak oblíbený. Díky čipu je totiž MacBook Air extrémně rychlý – má až 3,5x rychlejší procesor a až 5x rychlejší grafiku – a také nabízí výrazně lepší výdrž baterie (až 18 hodin). To vše navíc s naprosto tichým chodem díky konstrukci bez jediného větráčku.

MacBook Air M1 za nejlepší cenu

MacBook Air je nejtenčí a nejlehčí notebook od Applu. A teď je ještě levnější. U Mobil Pohotovosti koupíte  MacBook Air M1  ode dneška jen za 26 690 Kč (sleva 3 300 Kč), což je momentálně nejlepší cena v Česku. Sleva se vztahuje na všechny tři barevné varianty – Silver, Gold i Space Gray. A pokud se rozhodnete vyměnit své staré zařízení (notebook, telefon, tablet atd.) právě za MacBook Air, čeká na vás ještě bonus k výkupní ceně.

Apple MacBook Air s M1
Související články