Lesklá záda nepředstaveného ASUSu ZenFone 5 Lite se odhalují

Lesklá záda nepředstaveného ASUSu ZenFone 5 Lite se odhalují
1
  • Móda protáhlých displejů naplno vtrhne i k ASUSu
  • Až 6palcový displej má nabídnout ZenFone 5 Lite
  • Očekáváme také duální fotoaparát

Zřejmě ještě v tomto měsíci se dočkáme několika novinek z dílen tchajwanského ASUSu. Nejnověji se spekuluje o ZenFonu 5 Lite. Pokud zašátráte v paměti, možná si vzpomenete, že stejně pojmenovaný model jsme vítali před čtyřmi lety. Fantazie ASUSu zřejmě dosáhla svých mezí. Na každý pád aktuálně máme co do činění se zcela novým smartphonem, pravděpodobně střední třídy. Měl by mít protáhlý displej s poměrem stran 18:9. Úhlopříčka by se měla pohybovat mezi 5,7 až 6 palci a jemnost zajistí Full HD rozlišení.

Asus ZenFone 5 Lite

Z uniklé fotky můžeme vidět lesklá zadní záda či čtečku otisků prstů na zadní straně. Souběžně s živou fotografií došlo i k úniku tiskového obrázku, který vypadá velmi podobně. Na zadní straně se dále nachází vertikálně orientovaný duální fotoaparát s 20 megapixely. Duální fotoaparát má být i na čelní straně, tentokrát s 16 megapixely. Průřez rámu na spodní hraně naznačuje, že ZenFone 5 Lite bude mít USB-C konektor.

Asus ZenFone 5 Lite

Podrobnosti bychom se měli dozvědět již 25. února, na kdy ASUS naplánoval svou tiskovou konferenci v rámci veletrhu MWC 2018. Kromě ZenFonu 5 Lite by se měl představit i klasický ZenFone 5.

Zdroj: instagram.com, twitter.com

Diskuze ke článku
An
Zajímalo by mě, jak by mohl mít displej telefonu s poměrem stran 2:1 (tedy zmiňovaných 18:9) rozlišení s poměrem 16:9 (tedy zmiňované Full HD)..?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze