Chystaný Huawei G10 se čtyřmi fotoaparáty na další fotografii

Chystaný Huawei G10 se čtyřmi fotoaparáty na další fotografii
6
  • Příští týden dojde k představení nového telefonu Huawei z čínské řady Maimang, v našich končinách by se mohl objevit pod označením G10
  • Jeho největším lákadlem by měly být dva zadní i dva přední fotoaparáty

Aktualizováno 19. 9. 2017

Do představení novinky G10 od Huawei zbývá již jen pár dní. Půjde mimochodem o vůbec první telefon od Huawei, který nabídne protáhlý displej s poměrem stran 18:9. Aktuálně jsme se nedočkali rozšíření informací o výbavě, ale unikla další fotografie, na které se na chystanou novinku můžeme podívat z čelní a zadní strany.

Huawei G10

Původní informace z 15. 9. 2017

Velmi zajímavý telefon chystá už v příštím týdnu představit čínský Huawei. Novinka s názvem Maimang 6 vám asi mnoho neřekne, avšak označení pro globální trhy by mělo být Huawei G10 a řada G je u nás již vcelku běžná. Loňský Maimang 5 měl totiž globální označení G9 Plus. Výrobce již odhalil oficiální plakát, na kterém můžeme vidět, že k představení dojde 22. září. Myslí tím samozřejmě čínský trh.

Huawei Maimang

Kromě plakátu nám uniká také podoba telefonu. Půjde o celohliníkový model. Vidět můžeme velká displej a známé jsou rovněž rozměry, které mají činit 156,2 × 75,2 × 7,5 milimetrů, přičemž doplňme i hmotnost 164 gramů.

Huawei Maimang (G10)

Chystaná novinka má nabídnout 5,9palcový displej s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2 160 × 1 080 pixelů. Ve výbavě se má objevit osmijádrový procesor Kirin 659, 4GB operační paměť nebo 64GB úložiště pro data. Kapacita baterie se má zastavit na 3 240 mAh. Velký důraz bude kladen na fotoaparáty. Ptáte se proč? Huawei Maimang 6 má mít celkem 4. Na zadní straně se nachází dvojice fotoaparátů s rozlišením 16 + 2 megapixely. Na čelní straně pak duo s rozlišením 13 + 2 megapixely. Zda se tato zajímavá novinka dostane na evropský a potažmo český trh, není v tuto chvíli jasné.

Zdroj: weibo.com, gsmarena.com, m.weibo.cn

Diskuze ke článku
Marduch
Nějak takle jsem si představoval design iPhonu 8/Plus, a né počtvrtý to samý šasí, tím spíš když vynechali mezistupeň 7s.
Romualdo
Docela hezký telefon.
Fotoaparát je hodně vystouplý, bude brzo ošoupaný a tel. se bude při položení kolíbat.
Telefon bude mít micro-USB konektor nebo špatně vidím podle fotek...?
Ke konci roku 2017 a nedát USB-C konektor, to je zhovadilost....
HeX
Nejsou 4 málo? Konkurence Apple by jich měla mít alespoň 6 :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze