Xiaomi údajně oživí řadu Mi Note. Nový přírůstek se očekává ještě v říjnu

17
Xiaomi údajně oživí řadu Mi Note. Nový přírůstek se očekává ještě v říjnu
  • Po více než dvou letech by mělo dojít k obnovení řady Mi Note
  • Očekává se představení modelu Mi Note 10

Xiaomi produkuje hned několik různých řad. Možná jste si tak ani nevšimli, že jedna kdysi oblíbená řada z portfólia potichu vypadla. Na mysli máme tabletofony Mi Note. Poslední zástupce označený jako Mi Note 3 byl představen před více než dvěma lety. Nyní se však dle informací od @Ice Universe zdá, že by Xiaomi mohlo zavelet k návratu.


Očekává se, že bude přeskočeno hned několik čísel v řadě a dojde k představení Xiaomi Mi Note 10. Bohužel nejsou známé žádné konkrétnější informace a zůstává otázkou, jak řadu Mi Note hodlá Xiaomi restartovat. Dříve šlo o telefony s velkými displeji, nicméně takové jsou dnes takřka všechny telefony. Odpověď bychom se mohli dozvědět poměrně brzy, představení dalšího modelu řady Mi Note má proběhnout ještě do konce října.

Diskuze ke článku
αΩ
A co 4, tedy po čínsku rovnou 5ka Maxíka by nebyla? ;)
Carda
Xiaomi Mi Note 3 byl ještě krásný a poctivý mobil který měl i čtečku na přední straně(to byly časy) ty nudloidní nedodělky s malými displeji se tomuhle skvostu ani nevyrovnají.
Future
Těšit se můžeme na fotoaparát z MIX Alpha, ovšem dojem bude kazit stupidní zaoblení displeje po stranách. A co se dizajnu týče, tak ten nijak nevybočuje z průměru - další nudný smartphone ze skla bez štipky originality.
placka
To je super. Doufám že bude alespoň v rozměru 190x90. Nerad totiž nosím mobil v kapse.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze