Vyhrajte žhavou novinku Vivo V23 5G v naší nové soutěži!

Vyhrajte žhavou novinku Vivo V23 5G v naší nové soutěži!
Fotografie: Vivo
  • Zaujme 50Mpx přední kamerou se systémem blesku Dual Tone Spotlight
  • O dostatek výkonu a prostoru pro vaše data se postará 12GB RAM a 256GB úložiště

Zapojte se do soutěže s mobilenet.cz a vyhrajte žhavou novinku na českém trhu! Představujeme vám designový smartphone Vivo V23 5G, díky kterému vaše selfíčka na sociálních sítích okamžitě vyniknou. Disponuje 50Mpx předním fotoaparátem se systémem Dual Tone Spotlight, který se přizpůsobí i těm nejtěžším podmínkám! Režim AI Extreme Night navíc zajistí dokonalé výsledky i při focení ve tmě.

Kromě fotoaparátů ohromíte své přátele i designem. Zadní stranu V23 5G tvoří skleněný povrch, který dokáže měnit barvy v reakci na UV, případně sluneční světlo. Stačí pár vteřin na sluníčku nebo pod UV baterkou a mobil dostane vzhled podle vašeho gusta. Přechody z teplých uklidňujících odstínů do chladných, ostrých tónů zajišťuje povrchová úprava Fluorite Anti-Glare, která je zároveň odolná vůči otiskům prstů.

S novým Vivo V23 5G zazáříte ještě víc!

Výherce se může těšit na dokonalý designový telefon s celokovovým rámečkem, díky kterému se stane hvězdou v každé společnosti.

Jak hrát a vyhrát?

Je to snadné, jako vždy. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, doplnit své kontaktní údaje přidat odběr na Instagramu značky Vivo. Soutěž trvá od 25. 3. 2022 20:00 hod. do 5. 4. 2022 23:59 hod. Poté soutěž ukončíme a vyhodnotíme.

Odebírat instagramový profil vivo_czech můžete zde!

Abyste nepřišli o žádnou novinku, doporučujeme sledovat náš Instagram. Nezapomeňte si pročíst také kompletní pravidla soutěží serveru mobilenet.cz, která naleznete zde.

Soutěžní formulářPokud se vám soutěžní formulář nezobrazuje, případně se zobrazuje chybně, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!