S dárky v hodnotě 6 880 Kč. Koupě Samsungu Galaxy S21 je teď nejvýhodnější

S dárky v hodnotě 6 880 Kč. Koupě Samsungu Galaxy S21 je teď nejvýhodnější
Fotografie: Mobil Pohotovost

Je tomu zhruba týden, co Samsung představil nové vlajkové telefony řady Galaxy S21. Smartphony je stále možné si výhodně předobjednat, kdy k nim získáte dárky v hodnotě až 6 880 Kč. Navíc při jejich koupi můžete využít nové služby, která představuje nejvýhodnější přechod ze stávajícího smartphonu právě na Galaxy S21, S21+ nebo S21 Ultra.

Už první výsledky testování naznačují, že nová řada Galaxy S21 se Samsungu povedla. Slova chvály často slýcháme ve spojitosti se schopnostmi fotoaparátu, který nově nabízí až 108 Mpx, až 10x přiblížení, automatické ostření na širokoúhlém objektivu a také laserové ostření. Povedený je ale také displej, který nyní umí využívat současně vysoké Quad HD rozlišení spolu s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Pokud i vám nový Galaxy S21, S21+ nebo S21 Ultra padl do oka, máte nyní ideální příležitost na jeho výhodnou koupi. V rámci předobjednávek totiž k telefonu získáte zdarma bezdrátová sluchátka Galaxy Buds (Live/Pro) a také nový lokalizační přívěsek Galaxy SmartTag, který slouží i k jednoduchému ovládání chytré domácnosti.

Nový Samsung, nová služba

S novou řadou Galaxy S21 přichází i nová služba Mobil Pohotovosti, která představuje výhodný přechod ze starého telefonu na nový. Pokud se tedy rozhodnete upgradovat například z Galaxy S20, vyjde vás nový Galaxy S21 jen na 399 Kč měsíčně. Přejí na novinku od Samsungu ale můžete prakticky za jakéhokoli smartphonu – konkrétní cenu za svůj telefon zjistíte v kalkulačce na mp.cz/galaxys21.

Samsung

Galaxy Buds Pro s nabíječkou zdarma

Po boku řady Galaxy S21 představil Samsung také nový sluchátka Galaxy Buds Pro. Ta nabízí prvotřídní zvukovou reprodukci, funkci aktivního potlačení hluku (ANC), ambientní režim, vysoký stupeň voděodolnosti (IPX7) a až 8hodinovou výdrží na jedno nabití. Sluchátka Buds Pro jsou si můžete předobjednat ve třech různých barvách za cenu 5 990 Kč. V rámci předobjednávek k nim získáte bezdrátovou nabíječku za 999 Kč jako dárek zdarma.