Realme 8 se blíží. Oslňovat chce 108Mpx fotoaparátem

aktualizováno
Realme 8 se blíží. Oslňovat chce 108Mpx fotoaparátem
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Očekává se nasazení procesoru Dimensity 720
  • Zatím neznámý telefon by měl mít 8GB RAM a podporu 5G

Aktualizováno 25. 2. 2021

Generální ředitel Realme již pomalu láká na budoucí řadu Realme 8, což naznačují hned dva tweety. V prvním je zmíněn hashtag #InfiniteLeapWith8, který dává tušit, že mezigeneračně se dočkáme poměrně citelných zlepšení. Ve druhém již ředitel zmiňuje pravděpodobné nasazení 108megapixelového fotoaparátu. Pokud dojde k potvrzení, půjde o první Realme s fotoaparátem o takto vysokém rozlišení.Původní informace ze 30. 12. 2021

Geekbench odhalil prozatím neznámé zařízení Realme, o čemž informuje rootmygalaxy.nl. Odhalené kódové označení RMX3092 čínský výrobce ještě prozatím nepoužil, my tak můžeme spekulovat, jaký model by se za označením mohl skrývat. Mohlo by se jednat o první únik informací o budoucím Realme 8, které by navázalo na úspěšné Realme 7.

Realme 8

Co benchmark prozradil? Neznámý mobil bude vybaven procesorem Dimensity 720 od MediaTeku, který je aktuálně určen telefonům ve střední třídě. Výhodou tohoto procesoru je podpora sítí 5G. Dále byla odtajněna velmi slušná 8GB operační paměť. Někoho může v tabulce benchmarku zarazit postarší Android 10, avšak to se do představení telefonu ještě může změnit. Je pravděpodobnější, že výrobce u novinky v roce 2021 nasadí Android 11.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze