Ocenění redakce: Fotomobil

Fotomobil

Ocenění „Fotomobil“ získá za redakci mobilenet.cz takový kousek, který nejenom dobře fotí, ale exceluje i v dalších disciplínách. Počet megapixelů už dávno není nejdůležitějším faktorem, stejně tak nás výrobce neošálí prostým počtem fotoaparátů, protože kvantita nutně nemusí znamenat kvalitu. Když už výrobce fotoaparát navíc přidá, musí mít jasný smysl, což naše recenze produktů pečlivě ověří.

Oceňovat budeme smartphony s kvalitním primárním i ultraširokoúhlým fotoaparátem. Benefitem poté bude dobrý teleobjektiv, kde budeme hodnotit kvalitu přiblížení optického/hybridního zoomu, který nabízí čím dál více výrobců. Opravdu kvalitní fotomobil by si měl bez obtíží poradit i s nočními snímky, proto budeme pečlivě hodnotit také speciální noční režimy.

Máte rádi selfie? My také, a proto je kvalitní selfie kamerka u produktu s oceněním „Fotomobil“ nezbytná, u oceněných kousků se tak můžete spolehnout na autoportréty, které vám ostudu (nejen) na sociálních sítích určitě neudělají.

Správný fotomobil by měl ovládat i disciplínu nahrávání videa, podmínkou pro získání ocenění je tedy i možnost nahrávat stabilizované video v dostatečném rozlišení, které oceníte i na monitoru či v televizi.

Prohlédnout ostatní ocenění

Oceněná zařízení v roce 2023

Oceněná zařízení v roce 2022

Oceněná zařízení v roce 2021

Oceněná zařízení v roce 2020

Oceněná zařízení v roce 2019