Ocenění redakce: Doporučujeme

Doporučujeme

Ocenění „Doporučujeme“ je v našem výčtu nejobecnější, ale rozhodně ne nejméně důležité, právě naopak. Doporučovat budeme přístroje, které nás v redakci zaujaly z více různých hledisek, případně jako celek. Pokud od nás vybraný produkt dostane ocenění „Doporučujeme“, můžete si být jistí, že s jeho nákupem chybu neuděláte. Pro podrobnosti stačí navštívit recenzi daného produktu, ve které naleznete vše vždy podrobně rozepsané a vysvětlené.

Pokud byste hledali konkrétní vodítka k udělení ocenění „Doporučujeme“, můžete si být jistí, že produkt nabízí v daném roce téměř vše podstatné. U mobilních telefonů je podmínkou moderní konektivita zastřešená NFC a plnohodnotným LTE, spolehnout se u vybraných kousků můžete i na kvalitní displej a výkon, který vás nebude omezovat ani při náročnější práci. Důležitým bodem je také optimalizace prostředí a podpora všech důležitých služeb/aplikací. Produkt musí v dané třídě nabízet alespoň nadprůměrnou výdrž na nabití.

Podstatnou složkou je také kvalita zpracování. Nikdo z nás by jistě nechtěl kvalitní zařízení, které by však neodpovídalo dnešním standardům po stránce zpracování. Z tohoto důvodu dostane ocenění „Doporučujeme“ pouze zařízení, které je spolehlivé i po stránce konstrukčního zpracování. Produkty s oceněním „Doporučujeme“ mají největší ambici na to zařadit se koncem roku do výběru produktů, které budou aspirovat na ocenění „Produkt roku“.

Prohlédnout ostatní ocenění

Oceněná zařízení v roce 2023

Oceněná zařízení v roce 2022

Oceněná zařízení v roce 2021

Oceněná zařízení v roce 2020

Oceněná zařízení v roce 2019