Vyhrajte Samsung Galaxy S4 v naší nové soutěži!

Na soutěže na mobilenet.cz jste si už určitě zvykli. Nyní pro vás máme ale něco exkluzivního. Zodpovězením dvou otázek se můžete zapojit do soutěže o Samsung Galaxy S4, zbrusu novou vlajkovou loď korejského výrobce, která přináší zcela ultimátní výbavu. Tak na co ještě čekáte?

Samsung Galaxy S4

Na mobilenet.cz a tabletnet.cz vám pravidelně přinášíme zajímavé soutěže o hodnotné ceny a další z takových soutěží je tu. Ve spolupráci se společností SETOS spol. s r.o. a oficiálním eShopem Samsung vám nyní přinášíme možnost vyhrát špičkově vybavený Samsung Galaxy S4. Vlajkový telefon tohoto korejského výrobce pro rok 2013, který nabídne velký a úžasně jemný 5ti palcový FullHD displej, čtyřjádrový procesor, 13Mpx fotoaparát nebo velkou nadílku chytrých funkcí zakomponovaných do operačního systému Android, může být i váš. Stačí vyjádřit jen svůj názor a co nejpřesněji tipnout odpověď na druhou otázku.

Výhru do soutěže poskytl oficiální eShop Samsung.

Logo Samsung

Jak hrát a vyhrát?

Je to jednoduché, stačí vyjádřit svůj názor na vaši oblíbenou barevnou variantu (správná odpověď pochopitelně neexistuje, jedná se jen o váš názor) a v druhé, tipovací otázce uhádnout co nejpřesněji počet soutěžících, kteří se do této naší soutěže zapojí. A jen malá nápověda, počet soutěžících rozhodně nebude pouze ve stovkách...

Soutěž probíhá od 30. 4. 2013 do 14. 5. 2013. Nezapomeňte si pročíst také kompletní pravidla soutěže.

Samsung Galaxy S4 vstupuje na český trh a může být i váš

Co můžete vyhrát?

Na výherce čeká jeden mobilní telefon Samsung Galaxy S4.

Bílý nebo černý? Který se vám líbí více? Odpovězte níže.

Soutěžní otázky