Velká letní soutěž o HTC One M9

Přinášíme vám velkou letní soutěž, ve které můžete vyhrát skutečně žhavou cenu – špičkový smartphone HTC One M9. A abychom soutěž učinili trochu zajímavější a přesvědčili se, zda umíte držet spolu, spustíme losování až poté, co vás bude 5 000. Tak do toho! Pozvěte kamarády, známé a vyhrajte tento luxusní telefon.

HTC One M9

Okurková sezóna v létě na mobilenet.cz rozhodně nehrozí. Pokračujeme v nadělování a přichystali jsme si pro vás soutěž o jeden z nejlepších telefonů současnosti, špičkové HTC One M9. Vy jste si již mohli přečíst podrobnou recenzi telefonu, ale abychom vás ještě více motivovali, zde je v krátkosti shrnutí toho, co HTC One M9 nabízí.

  • Dva roky garantované aktualizace systému
  • Výkonný Snapdragon 810, který utáhne jakoukoliv dnešní hru
  • 3 GB RAM pro bezproblémový multitasking
  • Skvělá kovová konstrukce a vydařený design
  • 32 GB interní paměti a microSD slot
  • 20Mpx fotoaparát pod safírovým sklem proti poškrabání
HTC One M9

Jak hrát a vyhrát?

Abyste mohli nové HTC One M9 vyhrát, stačí odpovědět na naše tři soutěžní otázky vyplnit své jméno, příjmení a e-mail. Pokud byste si s některou z otázek nevěděli rady, stačí mrknout do našeho katalogu, recenze nebo na www.htc.com. Nestačí pak ale sedět a čekat, až vás příští týden vylosujeme. Losování totiž proběhne pouze tehdy, pokud se soutěže zúčastní minimálně 5 tisíc z vás. Sdílejte tedy soutěž mezi vaše přátele, na sociálních sítích nebo třeba adresu vykřikněte z okna. Jakmile pokoříme hranici 5 tisíc lidí, bude moci proběhnout losování o tento krásný telefon. Je to tedy na vás!

Dosáhneme 5 000 účastníků? Je to na vás!

Soutěž probíhá od 8. 7 2015 00:01 do 15. 7. 2015 23:59. Nezapomeňte si pročíst také kompletní pravidla soutěže.

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru, Google a Instagramu!

Soutěžní otázky